Arif Çinkay Güven Tazeledi

Arif Çinkay Güven Tazeledi

Genç Girişimciler Kurulu Başkanlığı’na Arif Çinkay yeniden seçildi.


Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren Kahramanmaraş Genç Girişimciler Kurulu, icra komitesi seçiminden sonra başkan ve yardımcılarını seçmek için ilk toplantısını yaptı. Genç Girişimciler Kurulu Başkanlığı’na mevcut başkan Arif Çinkay seçilirken başkan yardımcılıklarına Fatih Dinçer ve Hakan Kiraz getirildi.
Yeni oluşan Genç Girişimciler Kurulu’nun İcra Komitesi, ilk toplantısını Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) toplantı salonunda gerçekleştirdi. Kurulun ilk gündem maddesini ise başkan ve başkan yardımcıları seçimi oluşturdu. 15 icra komitesi üyesi, mevcut başkanın devam etmesi yönünde oy kullandı.
Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Arif Çinkay, yeni katılımlar ile bu dönemde proje sayısının artacağının altını çizerek, “Geçen dönem başlayıp, bu dönemde bitireceğimiz projelerimiz var. Daha fazla proje gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız ile güzel bir sinerji oluşturup daha kalıcı aktiviteler gerçekleştireceğiz. Faaliyetlerimiz birbiri arkasına gelecek” dedi.
KMTSO Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Asil Üyeleri şöyle:
"Arif Çinkay, Fatih Dinçer, Hakan Kiraz, Cem Emirmahmutoğlu, Erhan Oğulmuş, Halil Kaçmaz, Sevde Tanrıverdi, Hikmet Gümüşer, Sefa Öngel, Zehra Arpasatan, Mehmet Ongun, Ziya Han Kaptanoğlu, Cem Sinan Bayazıt, Onur Toprakkale ve Cem Bakay"(İHA)

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2015, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63