Banksy'nin dünyasına yolculuk, öğrencilere özel indirimli!

Banksy'nin dünyasına yolculuk, öğrencilere özel indirimli!

Sergiyi gezmek isteyen 2 ve üstü sayıda öğrenci gruplarını ise The Art of Banksy gişesinde daha da avantajlı bir kampanya bekliyor.2 ve üstü çoklu alımlar için biletix ve gişelerde ‘’sanat arkadaşım’’ opsiyonu var… 29 Nisan 2016 tarihine kadar ‘Sanat Arkadaşım’ opsiyonuyla gelen öğrenciler en az iki bilet ve üzeri çoklu alımlarda kişi başı bilet fiyatı 20 tl ödeyerek sergiyi gezebilecekler ve milyonlarca dolar değerindeki orijinal Banksy eserlerini inceleme fırsatı yakalayacaklar.
Küratörlüğünü Steve Lazarides’in üstlendiği The Art of Banksy’de sanatçının farklı dönemlerine ait özel koleksiyonlar, Londra sokakları konsepti ile modern teknoloji eşliğinde sergileniyor.
Sergide, Lazarides’in özel koleksiyonunun yanı sıra dünyanın farklı noktalarındaki koleksiyonerlerden toplanan eserler de yer alıyor.
Bugüne kadarki en büyük Banksy koleksiyonu olma özelliği taşıyan sergide, aralarında Banksy’nin “Kırmızı Balonlu Kız”, “Gül Şimdi”, “Hizmetçi” gibi en bilindik eserlerinin de bulunduğu toplam 85 eser ziyaretçiyle buluşuyor.
 
(İHA)

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2016, 14:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63