Bazı ürünlerdeki ucuzluk açılışı hareketlendirdi

Bazı ürünlerdeki ucuzluk açılışı hareketlendirdi

Kahramanmaraş’ta teknoloji ürünleri satan bir mağazanın açılış gününde bazı fiyatlardaki indirimler hareketli anlar yaşanmasına neden oldu.

Kentin Binevler semtindeki Arnelia Alışveriş Merkezi’ndeki televizyon ve bilgisayar gibi elektronik ürünler satan teknoloji mağazasının açılış gününde bazı ürünlerde indirim yapılacağını duyan vatandaşlar, sabahın erken saatlerinden itibaren kuyruğa girdi.

Mağaza önünde kuyruk oluşturan vatandaşlar dün sabah saat 10.00’dan itibaren güvenlik görevlilerinin gözetiminde içeriye alınmaya başladı. Koşarak içeriye girenler, önceden belirledikleri ürünlerden satın aldılar. Bazı vatandaşlar sadece birkaç üründe indirim olduğu görüşünde birleşirken, bir kısmı ise açılış günlerindeki indirimlerin diğer günlere de yayılması gerektiğini savundu.

10 ila 300 adet arasında değişen miktarlardaki stoklarla sınırlı tutulan indirimler kapsamında; bin 597 lira olan LCD TV 997 liraya, 349 dolar olan notebook bilgisayar 229 dolara, 25.90 lira olan 4 GB bellek 9.90 liraya ve 679 lira olan çamaşır makinesi ise 389 liradan satışa sunuldu. (www.kanal46.com)


YASAL UYARI: HABER METNİ İLE FOTOĞRAFLARIN BASIN-YAYIN ORGANLARI VE İNTERNET SİTELERİ TARAFINDAN 'KANAL 46' ADI KAYNAK VE MAHREÇ GÖSTERİLSE DAHİ İZİNSİZ OLARAK İKTİBAS EDİLMESİ KESİNLİKLE YASAKTIR. BU YASAĞA UYMAYANLAR İDARİ VE MALİ CEZALARI PEŞİNEN KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR. KANAL 46 BU KONUDAKİ TELİF VE YAYIN HAKLARINI SAKLI TUTAR.. KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR...


Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2010, 06:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63