Bunlar yuva mı kurduruyor, yuva mı yıkıyor belli değil!

Ankara’da kamu görevlisi olarak çalışan bir damat Kahramanmaraş’ta evlenmeye kalkınca hayatının şokunu yaşadı.

Bunlar yuva mı kurduruyor, yuva mı yıkıyor belli değil!

Ankara’da 500 kişilik yemekli düğün 20 Bin TL’ye çıkarken Kahramanmaraş’ta bu rakamın afaki olduğunu belirten damat, yemeksiz üstüne üstlük bazı organizasyonların eksik olmasını rağmen kendisinden 20 bin TL istendiği için duruma isyan etti. 

KRİZ VAR

Kamu görevlisi olarak çalıştığı için isimlerini gizleyen damat duruma isyan ederek: “ Düğün salonlarını insafa çağırıyorum” dedi.

İşte o damadın açıklaması: “Doğma büyüme Ankaralıyım, bir çok arkadaşımı aile dostumuzu Ankara’da evlendirdik. Orada düğün fiyatları 20 bin TL ve 25 bin TL arasında değişiyor. Bu fiyat içerisinde 500 kişilik etli yemek, masa organizasyonları, fotoğraflar, kamera çekimleri, tatlı gibi bir çok şey bu fiyat içerisinde yer alıyor. Yani hak ettikleri parayı istiyorlar doğal olarak. Ben memurum Kahramanmaraş’taki tüm düğün salonları ile görüşme sağladım ve fiyat aldım. Adam gelmiş 20 bin TL fiyat veriyor. Fiyat içerisinde sadece 500 kişilik tatlı ve çerez var. Kesinlikle hak ettikleri paranın 3-4 katını istiyorlar. Düğün salonlarını sağ duyulu olmaya çağırıyorum. Salonlarına ortak mı olacağız? Biraz vicdanlı olsunlar. Ülkemizin ekonomik zorluklardan geçtiği şu günlerde, damatlara ve evlenecek çiftlerimize biraz destek olmalarını istiyorum”

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63