Daşcı'dan KASİAD'a ziyaret

Daşcı'dan KASİAD'a ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Belediye Başkan adayı Mustafa Daşcı, Kahramanmaraş Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD)Başkanı A. Kadir Kurtul'u dernek binasında ziyaret etti.

29 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde Kahramanmaraş'ı geleceğe hazırlamak için aday olduğunu belirtti. İş adamlarının görüşlerinin kendisi için çok önemli olduğunu ifade eden Daşçı, şöyle konuştu:

''Kahramanmaraş'ın uzun zamandır iyi yönetilmediğini söylüyoruz. Ancak, iş adamlarımız özellikle 1980'den sonra her bölgeye örnek olacak yatırımlar gerçekleştirdi. Bu da bizim için ayrı bir övünç kaynağı. Kahramanmaraş hak ettiği yerde bulunmuyor. Halkın güvenini almamız halinde verdiğimiz sözleri birer birer yerine getireceğiz.''

KASİAD Başkanı Kurtul ise ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek, ''Burada önemli olan Kahramanmaraş'ın bu seçimlerden başarılı çıkması diye düşünüyoruz'' dedi.

Kurtul, dernek olarak önümüzdeki 5 yılda şehri yönetecek olan başkanın hangi kriterlere sahip olması gerektiğini daha önce bildirdiklerini, 30 martta koltuğa oturacak başkanın parti rozetini çıkarmasını beklediklerini kaydetti.

KASİAD Yöentim Kurulu Üyelerininde bulunduğu dernek binasında gerçekleşen ziyarete MHP'nin bazı Belediye Meclis Üyesi adayları da katıldı. (www.kanal46.com)


Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2009, 17:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner67