FLAŞ: M. Güçlü Özer KATSO yönetiminde!

FLAŞ: M. Güçlü Özer KATSO yönetiminde!

Türkiye 2. Ligi B Kategorisinde mücadele verirken 'Yükseklere adım adım' isimli proje hazırladığı Kahramanmaraşspor'un 3. lige düşmesi ve 'Yeter' ifadeleri ile dolu seçim broşürü hazırlayarak AK Parti İl eski Başkanı Atıf Şirikçi'nin Belediye Başkan adaylığına ve dolayısı ile siyasi yaşamına bir anlamda engel olmasıyla Kahramanmaraş gündeminde tartışılarak dikkat ve tepki çeken BÜTEM Ajans'ın sahibi Mehmet Güçlü Özer, Ticaret ve Sanayi Odası'nın (KATSO) yeni meclisi ile yönetimine girmeyi başararak yine dikkatleri üzerine çekti.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası'nın (KATSO) geçen günlerde yapılan meslek grubu seçimlerinde Mehmet Güçlü Özer, 30. grup olan hizmet sektöründen seçilen 7 kişilik temsilciler arasında yer aldı.

Kahramanmaraş'ta Bugün Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı M. Mümtaz Yüzbaşıoğlu ve Manşet Gazetesi Sahibi Arslan Deveboynu ile birlikte meclise giren Özer'in KATSO yönetim kuruluna da girdiği ve bundan sonra odanın basın-yayın ve halkla ilişkilerinin yürütülmesinden sorumlu olacağı bilgisine de ulaşıldı. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2009, 12:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cüneyt Gönenç
Cüneyt Gönenç - 13 yıl Önce

Kendisi ile tanışma ve çalışma imkanım oldu. Sayın Balduk'u kutluyorum. Ticaret Odası'na değer katacak bir insan ve henüz çok genç. İlerde kent olarak Mehmet Güçlü Özer'den çok faydalanacağız, bunu sakın unutmayın! Burada arkadaşların yazdıklarını okudum, kendileirne önerim Mehmet Güçlü Özer ile önce zahmet edip tanışsınlar, dinlesinler ve ondan sonra yorum yapsınlar. Eminim onun da anlatacak çok şeyi var. Bazı çalışanlarına gelince ben bizaat biliyorum niçin MGO'yu çekemediklerini, onun çok umrunda olmasa da bu kadar kıskançlık yeter diye düşünüyorum!

FERHOT
FERHOT - 13 yıl Önce

Bu yazıyı marsta bulunan arkadaslarımın bu sitede guclu abi ile ilgili haber olmuş diye yazoyorum. odtü gıda son sınıf öğrencisiyim. tacıkıstanlıyım. guclu abı ıle 7-8 yıldır tanışırız. çogu benım arkadasım olan birçok ortaasyalı genci marasa götürdü. kimse bılmıyodu marası. bızlerı ıkna etti. şimdi iyi dinleyin. mehmet güçlü özer okuldayken yıllarca bızlere yardımcı oldu. tum ortaasyafaki ülkelee gıdıp orda işler yaptı. tek dusuncesı marasa gıdıp, orda buyumekti. çogumzuun ailesıne marasta ev tuttu. çok zahmet çektıgını ben bılıyorum. ben de geldım 1 yıl calıştım. kımse ı-ondan ayrılmadı. ben okulum devam ettıgım ıcın dondum. cemşit en takını ajasnun en ıyı elemanı ıdı. ona çalışma ıznı almak ıcın basvurdular. tc devletı çalışma ıznı vermdı. ondan ulkesıne gıttı. hala cemşitle iş yapıyor guclu abi. nurbek de aynı şekilde. hepimiz hala iş yapıyoruz anardakı ofısınde. bu arda çok ıyı elemanlar transefer etti, istanbuldan hala onlarla çalışıyor. ekibi çok guclendırdı. ben çalıştıgım donemde marastaki gençlere iş vrmek istedi. bu en buyuk hatasıydı bana göre. cunku kımse profesyonel degıldı. ondan dolayı marastakılerle anlaşamadı. aslında o musterilene çok deger veriyor. dostları gıbı. ajans işi çok zor. ona uyum sağlamayanlar oldu. çok tıtız işinde. yazılanlar vıcdansızca ve yalan dolu. başıboş, aylak olanlara tahammul etmıyor sadece. unıversite stajerlerı geldı bu arada. 1, 2 ay takıldılar ajansa. yanı anlatılanları bence kendınden dınleyın. ayıp ya, terbıyesızlık!!! guclu abinın hepimizn ustunde emeği var, o ilerde çokmıyı yerlere gelecek gunde 16 saat maras calışıyor. şimdi diyeceksınız bu yazıdan haberı var mı, 3 aydır konuşmadık bile!!!!!! yani, maras nerde bılmazken onun sayesınde ınsanlar ogrenıyorlar. kaybetmeyın yanı!

bahar bahar
bahar bahar - 13 yıl Önce

bazı insanlar detayları bazı insanlar sonuçları önemser .belki tek hatası budur .sonuca odaklanmak ve detayları hızlı geçmek ! oysa yöre insanı daha yavaş hareket eder daha planlıdır . her ikiside başarının yol arkadaşıdır.bence mehmet güçlü özer maraştan maraş ondan çok şey öğrenmelidir. önemli olan amaçtır .amaç maraşsa ne o maraş'a nede maraş ona küsmelidir . hayattır bu öfkeyi haketmeyecek kadar kısadır .

Erkan Öztürk
Erkan Öztürk - 13 yıl Önce

Tüm bu yazılanların, gerçek olma ihtimalleri olsa bile,bir haber sayfasında bu şekilde aktarılması, yanlış olduğu kadar mide bulandırıcı da.Şahısa karşı yapılmış ağır hakaretleri ve iftiraları destekleyen bu kanalı eshefle kınıyorum. Yapılan bu yorumlar gazetecilerin,habercilerin ve diğer okuyucuların eğitim seviyesini çok net bir şekilde ortaya koyuyor.Maalesef ülkemizin en temel sorunu olan "eğitim kalitesinin düşüklüğü " burada da bir tokat gibi yüzümüze çarpıyor.Halkına örnek olma statüsünü taşıyan bir mesleğin bu şekilde kullanılması, hatta harcanması dünya gazetecilik&habercilik etiğinin çiğnenmesinden başka bir şey değildir. Kahramanmaraşlıyız,şehrimizi destekliyoruz düşüncesiyle haber yaptığını zannedenlerin yaptığı haberlerde, Kahramanmaraş'ın gelişmesinde büyük rolü olan Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası'nın (KMTSO) adını bile "KATSO" olarak yanlış yazan, kendini gazeteci zanneden şahısların öncelikle kendilerini anaokulundan itibaren eğitmeleri tavsiyemizdir.

SIRADAKİ HABER

banner67