KALİDA'nın konuğu Bahtiyar Murat Aras'tı

KALİDA'nın konuğu Bahtiyar Murat Aras'tı

Kahramanmaraş Lider İşadamları Derneği’nin (KALİDA) Geleneksel Kahvaltı Günleri’nin konuğu Anavatan Partisi Belediye Başkan Adayı Bahtiyar Murat Aras oldu.

Aras, Kahramanmaraş’ın haklarını talep eden, bunun için mücadele veren bir şehir olamadığını söyledi.

KALİDA Geleneksel Kahvaltı Günleri’nde belediye başkan adaylarını konuk etmeye devam ediyor. Dernek, üyelerini bu hafta Anavatan Partisi Belediye Başkan Adayı Bahtiyar Murat Aras ile buluşturdu.

Üyelere hitap eden Aras, kendisini Özalcılık felsefesine adadığını ifade ederek, Kahramanmaraş’ın da bu misyonu anlamış en önemli şehir olduğunun altını çizdi.

Kahramanmaraş’ın son 20 yıldır rekabet içerisinde olduğu şehirlerle arasının oldukça açıldığını dile getiren Aras, “Bu memlekete dışarıdan insan gelmiyor. Kahramanmaraş haklarını talep eden, bunun için mücadele veren bir şehir olmadı.” dedi. Kahramanmaraş’ın kaderinin bu olmaması gerektiğini söyleyen Aras, yeni neslin memleketten umudunu keserse yakın vilayetlerde iş arayacağına dikkat çekti.

Şehrin layıkıyla idare edilmediğini belirten Aras, “Kahramanmaraş siyasi etiketin önüne geçmezse ilerleyemez.” diye konuştu. Belediye Başkanlığı’nın çok önemli bir görev olduğunu vurgulayan Aras, şehir için “Enerji sarf edeceğim.” diyenleri motive etmenin başkanın işi olduğunu söyledi. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2009, 11:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner73