Kaptan Dizayn Mimarlık Bürosu açıldı..

Kaptan Dizayn Mimarlık Bürosu açıldı..

Kahramanmaraş Belediye Meclisi’nin AK Partili Üyesi Mimar Hülya (Erdoğan) Kaptanoğlu, Kaptan Dizayn ismini verdiği iş yerinde mimarlık mesleğini devam ettireceğini belirtti.

Kaptan Dizayn; Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Fatih Erkoç, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Necati Okay, Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz ve Belediye Başkan Yardımcısı Cevdet Kabakçı’nın katılımıyla açıldı.

Proje, tasarım, dekorasyon, parke ile seramik hizmetinin sunulacağı Kaptan Dizayn’ın açılışında konuşan Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Hülya Kaptanoğlu’na iş hayatında başarılar diledi ve şu şekilde konuştu: “Değerli Meclis üyemiz Hülya hanımın bu mütevazı ve güzel olan mimarlık bürosunun açılışını yaptık. Ben kendisine temiz bir kazanç diliyorum, Allah hayırlı uğurlu olsun diyorum ve herkesin Ramazanı Şeriflerini tebrik ediyorum.” dedi.

Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ın ardından duygu ve düşüncelerini aktaran Kahramanmaraş Belediyesi Meclis Üyesi Hülya Kaptanoğlu ise; “Mesleğim mimarlık bu büroda da mimarlık çalışmalarımız devam edecek. Bununla birlikte iç dekorasyon da yardımcı olabilmek adına çeşitli ürünlerimiz var, kullandığımız ürünlerin birçoğu yurt dışından ithal. Ürünlerimiz parkeler, seramikler ve dış cephe giydirmelerimiz var. Bu vesileyle iş dünyasına adım atmak istedik. İş yerimizin açılışında bizi yalnız bırakmayan büyüklerimize çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu. (Manşet - www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2010, 12:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
EMRULLAH BALBABA
EMRULLAH BALBABA - 10 yıl Önce

Hülya hanıma hayırlı olsun der başarılar dileriz.

EMRULLAH BALBABA
EMRULLAH BALBABA - 10 yıl Önce

HÜLYA HANIMA HAYIRLI OLSUN DER MUVAFFAKİYETLER DİLERİZ. EMRULLAH BALBABA - Fatih Lisesi Müdürü

SIRADAKİ HABER

banner63