KASKİ Göksun'da Yeni Binasına Taşındı

KASKİ Göksun'da Yeni Binasına Taşındı

KASKİ Göksun Şube Müdürlüğü, yeni binasında Göksunlu vatandaşlara hizmet vermeye başladı.


KASKİ, Kuruluşundan bugüne kadar Göksun Belediyesine ait binada hizmet vermekteydi. Mevcut binanın katlı olması, çalışma ofislerinin, ayrı olması ve fiziki şartlarının uygun olmaması, vatandaş memnuniyetini ve çalışma performansını olumsuz etkilemekteydi.


Bu sorunları gidermek için yeni hizmet binası çalışmalarını tamamlayan KASKİ, Kurtuluş Mah. Abdulkadir Mürtü Çetin Cad. Yavuz Selim İlköğretim Okulu karşısındaki yeni hizmet binasında Göksunlu vatandaşlara hizmet vermeye başladı.


Altunok, Yeni Hizmet Binasında İncelemelerde Bulundu


KASKİ Göksun Şube Müdürlüğünün yeni hizmet binasında incelemelerde bulunan KASKİ Genel Müdürü Mustafa Altunok, KASKİ’nin vatandaş odaklı çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Altunok konuşmasında şu sözlere yer verdi: ‘’Vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet vermek adına Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın F. Mehmet Erkoç’un himayesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Göksun Şube Müdürlüğümüzün katlı olması sebebiyle özellikle yaşlı ve engelli vatandaşlarımız işlerini yapmakta sorun yaşamaktaydı. Fiziki şartlar personelimizin çalışma verimliliğini olumsuz etkilemekteydi. Bu durum bizleri yeni bir hizmet binası arayışına zorladı. Yaptığımız uzun süreli inceleme ve araştırma sonucunda yeni taşındığımız yeri uygun bulduk. İnşallah bundan sonra yeni yerimizde Göksunlu vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmetler sunacağız. Hayırlı olsun.  Bugüne kadar Göksun Belediyemize ait yerde hizmet verdik. Sağolsun Göksun Belediye Başkanımız bize çok güzel ev sahipliği yaptı. Bu vesileyle kendisine teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2016, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER