KATSO’da 6 yönetim kurulu üyesi değişti…

KATSO’da 6 yönetim kurulu üyesi değişti…

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Yönetim Kurulunda görev yapan 6 üye istifa ettiklerini duyurdu.


Basın kuruluşlarına ‘duyuru’ başlığı ile çekilen faks ve e-mail ile KATSO Yönetim Kurulu’ndan ayrılanlar şu açıklamayı yaptı:


“BASIN DUYURUSU


Kahramanmaraşımızda sanayi ve ticaretin gelişmesinde ciddi katkıları olduğuna inandığımız, tüm sosyal çalışmalarda lokomotif görevi üstlenen ve halen görev yapmakta olduğumuz Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulunda bu güne kadar devam eden ilkeli ve tarafsız çalışma ortamının devam edemediğini, çalışma tarzı ve olaylara bakış açımızdaki farklılıklarının giderilemeyeceğini üzülerek görmüş bulunmaktayız.


Sorunların bir parçası olmadığımız gibi, çözümlerinde bir parçası olamayacağımızı anladığımızdan, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nın yönetim kurulundaki görevlerimizden kurumun ve bizlerin daha fazla yıpranmaması adına bu gün tarihi itibariyle istifa etmiş bulunmaktayız.


Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”


AYRILAN YÖNETİM KURULU ÜYELERİ: Sermet Çuhadar, Salman Kaynar, Mehmet Kubilay Doğan, Ahmet Şekkeli, Resul Altunköprü ve Abdullah Şirikçi


YENİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ: Ashabil Tanrıverdi, Ökkeş Balsuyu, Sıddık Ciğer, Hüseyin Özdal, Sıddık İnalbars ve Haluk Mustafa Attaroğlu.


HALEN GÖREVLERİ DEVAM EDEN YÖNETİM KURULU ÜYELERİ: Kemal Karaküçük (Başkan), Serdar Zabun, M. Hanefi Öksüz, A. Kadir Kurtul ve Kadir Gülkesen. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2012, 12:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner63

banner67