KATSO’ya 5 yıldızlı hizmet sertifikası…

KATSO’ya 5 yıldızlı hizmet sertifikası…

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KATDSO) uzun yıllardır sürdürdüğü kalite alt yapısını güçlendirme ve geliştirme faaliyetlerini 20 Mart 2012 Salı günü Ankara’da TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldığı Akreditasyon Sertifikası ile taçlandırdı.


 KATSO Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Serdar Zabun ve Genel Sekreter İbrahim Şerbetçi’nin katıldığı ve TOBB Merkezinde düzenlenen törende verilen sertifikayla KATSO’nun 2004 yılında başlayan kaliteli, sürekli, gelişmeye açık ve eşit hizmet çabası II. kez ödüllendirilmiş oldu.


Üyelerine verdiği hizmet kalitesini dünya standartlarına taşımayı hedefleyen KATSO bunun ilk adımlarını 2004 yılında aldığı ISO 9001:2000 belgesiyle attı. Gerçekleşen bu hedefin ardından Avrupa Odalar Birliği ile TOBB ortak projesi olan ve İngiltere Odalar Birliğince yürütülen Oda geliştirme programına katılan KATSO, bunun neticesinde ilk olarak 2005 yılında “AKREDİTE ODA BELGESİ”ni kazandı.


 Böylelikle, başta üyeleri olmak üzere, ilişkide olduğu toplumun tüm kesimlerine aynı yüksek standartta, gelişmiş ülkeler düzeyinde hizmet verdiğini, üyelerini temsil ettiğini belgelemiş oldu.


İl’in ekonomik hayatının gelişimi, alt yapı sorunlarının teşhisi ve çözümü, iş dünyasının her alanda temsil edilmesi noktasında gösterdiği gayreti belirli standartlara oturtarak sürekliliğini sağlamak için her zaman bir adım önde olmayı hedefleyen KATSO bu akreditasyonla ülkemizdeki 365 oda/borsa arasında belge alan ilk 25 Oda arasında yer aldı. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2012, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner63

banner67