PANİAD'ın yeni binası hizmete sunuldu...

PANİAD'ın yeni binası hizmete sunuldu...

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KATSO) Pazarcık Temsilciliği ve PANİAD yeni hizmet binası düzenlenen törenle açıldı.


Pazarcık’ta düzenlenen açılış törenine CHP Milletvekili Durdu Özbolat, Vali Şükrü Kocatepe, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, AK Parti İl Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve yönetim kurulu üyeleri, KSÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Fatih Karaaslan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kemal Karaküçük, Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz'ın danışmanı Zeynep Arıkan, Pazarcık Belediye Başkanı Kamil Dalkara, Narlı Belediye Başkanı Metin Ergücen, Pazarcık-Narlı İşadamları Derneği Başkanı İsmail Dizlek ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda sanayici ve işadamları katıldı.


Açılış töreninde konuşan PANİAD Başkanı İsmail Dizlek, dernek olarak sadece yatırımlarla değil aynı zamanda Pazarcık ve Narlı’nın sosyal sorunlarıyla da ilgilendiklerini söyledi.


Daha sonra söz alan Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kemal Karaküçük ise, bölge işadamları olarak tek gayretlerinin daha çok yatırım, daha çok istihdam ve daha çok ihracat olduğunu belirterek, Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşmak için gayret göstermeye devam edeceklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2011, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23