Tanılır TÜMSİAD ve Mimarlar Odasının iftarına katıldı

Tanılır TÜMSİAD ve Mimarlar Odasının iftarına katıldı

İftarda yemeğinde bir konuşma yapan Kahramanmaraş Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Şube Başkanı Adnan Toprak, TÜMSİAD olarak amaçlarının halkla dayanışma ve yardımlaşma içerisinde bulunmak olduğunu vurguladı.

TÜMSİAD Kahramanmaraş Şubesi tarafından açılan iftar çadırında vatandaşlarla birlikte iftarını açan Vali Tanılır, yaptığı konuşmada, her kesimden, her meslekten ve her yaştan insanların bir araya geldiği bir organizasyonda hep birlikte iftar açmasının sevindirici ve mutluluk verici olduğunu söyledi. İftar akşamında bu toplulukla birlikte olmanın, bu heyecanı, bu şuuru hep birlikte yaşamanın unutulmayacak bir an olduğunu söyleyen Vali Tanılır TÜMSİAD’a, üyelerine ve başkan Adnan Toprak’a yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, programa katılan vatandaşların Ramazan Ayını ve Ramazan Bayramını tebrik etti.

İftar Programına Kahramanmaraş Valisi Mehmet Niyazi Tanılır, Kahramanmaraş Milletvekili Cafer Tatlıbal, İl Müftüsü Bekir Gülce, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Kara, daire müdürleri, siyasi parti başkanları ve vatandaşlar katıldı.

TÜMSAD'ın iftar programından sonra Kahramanmaraş Mimarlar odası tarafından düzenlenen iftar programına da katılan Vali Tanılır , Mimarlar Odası üyleri ve aileleri ile birlikte sohbet etti. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2010, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66