Turkcell, Kahramanmaraşlıların yanında

Turkcell, Kahramanmaraşlıların yanında

‘12 Şubat Kahramanlık Destanı Etkinlikleri ve KAFUM Ticaret Günleri’ etkinliklerinde kurulacak Turkcell standında, satış aktiviteleri düzenlenecek. Kahramanmaraşlı Turkcell’lilere özel indirim kampanyaları da devam ediyor

Açık ara en yaygın kapsama alanı, en yüksek ses kalitesi, en geniş hizmet ağı, en uygun fiyat teklifleri, ürün çeşitliliği ve dünyada birçok ilke imza atan uygulamalarla Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell; müşterilerine fayda yaratmaya devam ediyor.

Her zaman müşteri memnuniyetini sağlama odağıyla hareket eden Turkcell, Kahramanmaraş’ta 6-15 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan “12 Şubat Kahramanlık Destanı Etkinlikleri ve KAFUM Ticaret Günleri” etkinliğinde Kahramanmaraş bayisi olan DEKA şirketler gurubuyla birlikte stand kurarak satış aktiviteleri düzenleyecek.

Üyelerine çeşitli fırsatlar sunan kampanyalarıyla hayatı zenginleştirmeye devam eden Turkcell’in Kahramanmaraşlı abonelerine özel tasarladığı ve kentlerinin en popüler mağazalarında indirimli alışveriş yapmalarını sağlayan kampanya da halen sürüyor.

Ak Turizm Seyahat:Tüm biletlere, Turkcell’lilere özel % 25 indirim yapıyor.

Ferah Pastanesi (EDO):Turkcell menülerde ikinciyi % 50 indirimli fiyata veriyor.

Ayakkabı Merkezi: Turkcell’lilere tüm alışverişlerinde % 25 indirim fırsatı sunuyor.

Kahramanmaraşspor: bir maç bileti alana 2’nci bileti ücretsiz veriyor.

İsmar marketleri:100 YTL ve üzeri alışverişlerde % 5 indirim uyguluyor. (www.kanal46.com)


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2009, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63