Kanal7 ekranlarının heyecanla takip edilen dizisi Esaret, ünlü oyuncu Cenk Torun ve büyüleyici güzelliğiyle dikkat çeken Mahassine Merabet'in başrollerini paylaştığı bir yapımdır. Haberimizin devamında, Esaret'in 153. bölümünü izlemek için bir bağlantı bulabilirsiniz. Dizi izlemek için bu fırsatı kaçırmayın!

ESARET DİZİSİNİN KONUSU

Bir tarafta kibir ve intikam hırsıyla yanıp tutuşan Orhun, diğer tarafta günahsız olmasına rağmen kendisine biçilen rolü üstlenmeye hazır olan Hira... Demirhanlı ailesinin varisi Orhun ile ömrünü kölelik altında geçiren Hira'nın intikamla yoğrulan aşkı, Kanal 7'nin büyük ilgi gören dizisi Esaret'te hafta içi her gün ekrana gelmektedir.

Esaret, farklı bir hikayeyle dikkat çekmektedir. Demirhanlı Konağı, bir acı haberle sarsılır. Ailenin lideri olan güçlü Orhun Demirhanlı'nın ikiz kız kardeşi, görev için Afrika'ya gittiği sırada korkunç bir cinayete kurban gider. Kız kardeşini geri getirmek amacıyla gittiği Afrika'da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmak için kararlıdır. İntikam ateşiyle yüreği yanarken, Orhun Afrika'dan dönerken içinde kor bir ateş taşımakta ve yanında da köle bir kız olan Hira bulunmaktadır. Bundan sonra, dünya eskisi gibi olmayacaktır ve Orhun Demirhanlı'nın hayatı da artık aynı olmayacaktır.

Kader, çöl rüzgarlarını İstanbul'a kadar sürüklerken, bir mağrur ile bir mağdur aynı yolda ilerlemektedir. Ve "esaret" bir kere başlamıştır.

Orhun'un intikamını almak istemesi ve Hira'nın vicdanının esiri olmasıyla şekillenen öykü, Esaret dizisiyle hafta içi her gün saat 19:00'da Kanal 7'de izleyicilerle buluşuyor.

ESARET DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yalı Çapkını hakkında karar: Buçe Buse Kahraman ayrılıyor mu? Yalı Çapkını hakkında karar: Buçe Buse Kahraman ayrılıyor mu?

Yönetmen: Ayhan Özen - Serkan Mut

Senaryo: Başak Yazı Odası

Oyuncular: Mahassine Merabet, Cenk Torun, Ali Yağız Durmuş, Hilal Anay, Melahat Abbasova, Mustafa Şimşek, Zeki Ocak, Esra Demirci, Pervin Mert, Yağmur Çelik, Yaren Yıldırım, Kerem Tanık, Ceren Su Gülnaz Özçelik, Bülent Ergün, Başak Durmaz, Öncil Aktarıcı, Gözde Erdem, Sinem Karaçoban

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın

Tür: Drama

Yapım Şirketi: Karamel Yapım

ESARET YENİ BÖLÜM İZLEME LİNKİ

Editör: TE Bilisim