Nemlendirici Yüz Kremi Nemlendirici Yüz Kremi

Filtre kahve günümüz dünyasının en popüler içeceklerinden biridir. Filtre kahve ilk olarak 1908 yılında Almanya'da yaşayan Melitta Bentz tarafından icat edilmiştir. Kahve içerken ağzına telve gelmesinden hoşlanmayan Bentz kahveyi süzgeçten geçirerek içmeye başlamıştır. Daha sonrasında ise evindeki ekipmanlar ile bir filtre kahve aleti üreterek patentini almış ve buradan elde etmiş olduğu gelir ile kendi şirketini kurmuştur.

Günümüzde bu şirket hâlen Bentz'in torunları tarafından yönetiliyor ve uluslararası alanda faaliyetlerine devam ediyor. Günümüzde kahveseverlerin gözdesi olan Mahbuba filtre kahve yeni ekipmanlar kullanılarak çeşitlendirilmiş ve günümüzde en popüler kahve türleri arasında yerini almıştır.

Filtre Kahvenin Faydaları

Düzenli olarak filtre kahve içmenin vücuda birçok faydası olduğu da gözlenmiştir. Lezzetli olmasının yanı sıra bu içecek vücuttaki yağları yakar ve vücuda enerji verir. Ayrıca filtre kahvenin yapımı oldukça kolaydır. Bir filtre kahve makineniz yoksa bile evinizde bulunan basit ekipmanlar ile çok kolay bir şekilde Mahbuba filtre kahve hazırlayabilir ve kahve keyfi yapabilir. Makinesiz filtre kahve yapmak için tek ihtiyacınız olan şey öğütülmüş kahve çekirdekleri kaynamış su ve bir süzgeçtir. Elbette filtre kahvenin lezzetli olabilmesi için kahve çekirdeklerinin kaliteli olması gerekir. Kaliteli kahve çekirdeklerinden elde edilen öğütülmüş kahve ile yapılan filtre kahvenin tadı ve kokusu her zaman mükemmel olur.

Kaynak: https://www.mahbubamarket.com/mahbuba-kavrulmus-ve-ogutulmus-special-filtre-kahve-200gr