Ankara Eşya Depolama Hizmetleri

Ankara Eşya Depolama Hizmetleri

Gerek evimizde gerekse iş yerimizde fazlalık diyebileceğimiz eşyaların ortaya çıkması mümkündür. Yeni evin öncekinden küçük olması eşyaları sığdıramamanız, ofisiniz için almış olduğunuz yeni mobilyalar ve eskilerini atmaya kıyamamanız gibi. Kısaca hayat şartları gereği pek çok nedenden eşyaları depolayacak bir alana ihtiyaç duyabiliriz. Nakliyat geçmişine sahip olan Depo Burada firması yenilikçi iş yaklaşımı ile Ankara Eşya Deposu olarak hizmet sunmaktadır. Depolama alanında;

  • Ev eşyası depolama
  • Ofis depolama
  • Evrak depolama
  • Paketleme
  • Nakliye

Gibi hizmetler sunarak müşterilerine Ankara Depolama olarak büyük faydalar sağlamaktadır. Bir yere taşınmak, eşyaları korumak ve muhafaza etmek ne kadar zor ise firma bunların hepsinin yükünü sizlerin üzerinden almaktadır. Paketleme ve evden eve nakliyat hizmetiyle eşyalarınız güvende olacaktır.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet Anlayışı

Söz konusu eşyalar olunca kişiler tedirgin olmakta ve güven problemleri yaşamaktadır. Firma eşyalarınızın güvenliği için 7/24 güvenlik kameraları ile depoları gözetim altında tutmaktadır. Kişiye özel eşyalar için bulunan depolarda kilitli özel oda ve konteyner olarak tasarlanmıştır. Eşyalarınıza uygun alanları seçerek güvenle ve kalite bir şekilde depolama hizmeti alabilirsiniz. Güvenlik sistemi ile de 7 gün 24 saat olarak teknik ve fiziksel olarak güvence altındadır. Hizmet sözleşmesi ile güvence altına alınan eşyaların envanteri oluşturularak detaylı bir eşya sözleşmesi yapılmaktadır.

Uygun ve kaliteli hizmet almak için, eşyalarınızı güvenerek rahatlıkla emanet edebilmek adına firma ile iletişime geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Web sitesi üzerinden müşteri yorumlarını okuyarak değerlendirme yapabilirsiniz.

Başarılı Depolama Hizmeti

Uzun yıllardır şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri sunan firma, gelişerek, yenilenerek günümüz dünyasındaki ihtiyaçlara yönelik hizmet sağlamaktadır. Müşterilerinin eşyalarını depolama konusunda taleplerin artması ile sektör de en iyi şekilde hizmet vermektedir.

İşlerini severek yapan uzman ekip, daima gelişerek, yenilenerek başarılar elde etme peşindedir. Disiplinli ve planlı çalışmalar ile iş akışını sağlayarak kaliteli hizmet sunmaktadırlar. Sorunlar karşısında net çözümler ile hareket eden firma, zor bir işi başarılı şekilde halletmeyi bahanelere değil çalışmaya borçlu olduklarını belirtmektedirler. Ücretsiz olarak expertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları Hakkında

Fiyatlar eşyaya ve saklanacak alana göre değişiklik gösterse de ortalama fiyatlardan aşağıda sizler için bahsettik.

  • Parça Eşya

1 yıl ve üzeri saklama koşulunda %10 indirim avantajı bulunan pakette, sigorta, ambalajlama ve parça eşya hizmeti aylık 150 TL olarak belirlenmiştir.

  • 1+1 Oda

1 yıl ve üzeri saklama koşulunda %10 indirim avantajı bulunan pakette, sigorta, ambalajlama, 15 metre küp alanda 1+1 ev aylık 250 TL olarak belirlenmiştir.

2+1 ve 3+1 ev olarak nitelendirilen paketler de mevcuttur, web sitesinden detaylarına erişim sağlayabilirsiniz.

  • Kişiye Özel Kilitli Konteyner Depo

1 yıl ve üzeri saklama koşulunda %10 indirim avantajı sağlanan pakette, sigorta, ambalajlama, 7 metre kare 1 adet ahşap konteyner fiyatı aylık 160 TL olarak belirlenmiştir.

Farklı ölçülerdeki konteyner depolarda mevcuttur. Depolanması gereken; tekne, motosiklet, piyano gibi eşyalar için size özel hazırlanan ölçülerdeki konteynerlerden yararlanabilirsiniz.

Eşya Depolama

Bireysel eşyalar ya da iş eşyalarının depolanması önemlidir. Bırakılan gibi bulmak yeniden kullanmak gerektiğinde bunu sağlamak saklama koşulları açısından da önemlilik sağlamaktadır. Firma eşyalara uygun ve güvenli alanlar ile sizler için en iyi hizmeti sunmaktadır. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak en uygun araçlarla ambalajlama, taşıma ve koruma hizmetlerini sağlamaktadır. Firma hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve iletişim kurmak için web adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66