Burun Estetiğinde 3D Vectra Teknolojisi

Burun Estetiğinde 3D Vectra Teknolojisi

3D fotoğraf simülasyonu estetik cerrahi uygulamalarına farklı bir boyut kazandıran uygulamaların başında yer alır. Bu yeni teknoloji sayesinde hastalar estetik cerrahi uygulamaların ardından nasıl bir sonuçla karşılaşacağını önceden görebilir. Üç boyutlu olarak sunulan ameliyat sonrası görüntüler sayesinde hasta ve hekim sonuçları görerek işleme başlayabilir. Özellikle burun estetiğinde geniş yer kaplayan 3D vectra teknolojisi operasyonlarda yol gösterici niteliktedir.

3D vectra özellikle meme dikleştirme, burun ameliyatları ve meme büyütme ameliyatlarında yaygın olarak kullanılmaya başlanan bir yöntem. Yapılacak burun ameliyatının öncesinde tasarımlarını yapmak, hastaya 3D olarak sonucu göstermek ve planlamayı yapmak amacı ile kullanılan bu teknoloji pek çok avantajı bir arada sunar.

Burun estetiği yaptırmayı düşünen herkesin aklında nasıl bir sonuçla karşılaşacağı sorusu yer alır. Herkes operasyon öncesi ile sonrası arasındaki farkı görmek için nasıl bir yol izlemesi gerektiğini merak eder. 3D vectra teknolojisi sayesinde tüm soru işaretlerine cevap bulabilirsiniz.

3D vectra teknolojisi ile yapılan burun estetiği için belli aşamalara ihtiyaç duyulur. Bunun için ilk olarak hastanın yüzünün tanıtılması gerekir. Ardından ile bu süreçte hasta memnuniyeti için gereken adımlar uygulanır. 3D vectra teknoloji ile hastanın cilt kalınlığı, istekleri ve yüz ölçüleri göz önüne alınarak bir görünüm hazırlanır. Bu sayede hasta kendisini bekleyen sonuçları önceden görebilir. Ortaya çıkan sonucun ardından hasta sonrası için bilgilendirilir ve duruma göre operasyon için plan yapılabilir.

3D Vectra Teknolojisinin Avantajları Neler?

3D vectra teknolojisi hem hasta hem de hekim açısından belli avantajları beraberinde getirir. Bu noktada 3D teknolojisinin sunduğu en büyük avantaj beklenen sonucu önceden sunmasıdır.

Bunun yanı sıra 3D vectra teknolojisi kullanılmakta olan programlarda olduğu gibi sadece yan profilden değil önden, alttan, çaprazdan çekim yapılmasına imkan tanır. Doktorun işini kolaylaştıran bu yöntem aynı zamanda hastanın da sonuçlar hakkında ön bilgi sahibi olmasını sağlar.

Burun estetiği ve diğer tüm operasyonlar için https://evrenhelvaci.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner73