Gaziantep’ten Modern Halı ve Kilim Satın Almak İsteyenlerin Prestige Halısı!

Gaziantep’ten Modern Halı ve Kilim Satın Almak İsteyenlerin Prestige Halısı!

Prestige Halı, bir Başaran Halı Tekstil markasıdır.

1985’te başlayan dokumacılık kültürünün seri üretime geçmesiyle serüvenine başlayan Başaran Halı, 90’lı yılların ortalarına kadar iç pazarda faaliyetlerini sürdürürken sonraki yıllarda ihracat faaliyetlerine de yönelmiş ve artırmıştır.

Bugün, 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren firmamız, yenilikçi ve lider anlayışın temel dinamik olarak yorumlanmasıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini pekiştirmiş ve üretim kapasitesini devamlı olarak artırmıştır. Bunun sonucu olarak, günümüzde büyük tedarik zincirlerinde yer alan ve aranan sayılı üreticilerden olmayı başarmıştır.

Halı, tarzınızı vurgulayan tamamlayıcı ev tekstilinin önemli bir parçasıdır. Yaşam alanınızın kusursuz ve eksiksiz tasarımı halı ile son bulmalıdır. Mutfak, salon, çocuk odası, yatak odası ya da antrede gibi evin her alanında kullanabileceğiniz farklı model ve boyuttaki halı modellerini Prestige Halı sizlere sunuyor. Bir halının evi ne kadar değiştirdiğine inanamayacaksınız. Birbirinden güzel halı modelleri ile evinizin havasını değiştirin. Dekorasyona uygun halı modelleri için hemen sipariş verin.

Evinizin Havasını Değiştirecek Halı Modellerini Keşfedin!

Halı modelleri farklı ev dekorasyonlarına uygun farklılık göstermekte ve çeşitlenmektedir. Odanızda spor bir hava varsa, daha açık renkli küçük boyuttaki yolluk halı modelleri ve post halı modellerini tercih etmelisiniz. Daha otantik ve bohem havalar hakim ise; geometrik desenli halılar, hasır halılar, otantik renklerin bulunduğu halılar odanıza daha çok yakışacaktır. Odaya göre farklı renkte halılar kullanılmalıdır. Çocuk odası ve genç odası halı modellerinde daha çok açık ve canlı renkler tercih edilirken, salon ve yatak odası halı modellerinde krem rengi, siyah, gri veya bej renkleri tercih edilir. Uygun fiyatlı halı modelleri Prestige Halı’da sizleri bekliyor.

Halı çeşitleri ve modellerimizi incelemek için : https://prestigehali.com/hali

yer, iç mekan, yaşama, oda içeren bir resim

Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Ev dekorasyonuna başlarken zemin tasarımı da bu bütün içerisindedir. Zeminde halı mı yoksa kilim mi kullanılacak ona karar verilmelidir. Yaşanan yere ve mevsim şartları düşünülerek kilim tercih edilecekse, kilim özellikleri araştırılmalıdır. Kilimin kullanım alanına göre özellikleri değişim göstermektedir. Zemin dışında dekor olarak duvara asılan yada mobilyalar üzerine serilen kilimlerde mevcuttur. Halıya göre tüysüz bir yapıya sahip olan kilimin temizliği kolaydır. Tarihi etnik ve otantik yapıların yer aldığı kilimlerin yanında modern tasarımlar ile dekore edilmiş bir odaya uygun modern kilim modelleri de mevcuttur.

Halı Çeşitleri özellikleri ;

• Ürünümüz Polyester ipliklerden üretilmiştir;

• Hav yüksekliği 6 mm’dir;

• Ürün 960.000 nokta atışlıdır;

• Ürün ağırlığı 2.150 kg olmakla birlikte +/- 100 gr. kadar oynayabilir;

• Ürünümüzün tabanı Pamuk Jüt’ ten oluşmakla birlikte tabanı oluşturan materyaller geri dönüşümlü materyallerden üretilmiş olup çevre dostudur;

• Ürünümüz Doğal Pamuk Jüt tabanlı olduğu için ebatlarda 2% - 5% arasında çekme olabilir.;

• Ürünlerimiz ISO 9001 ve OEKO-TEX® belgeleri ile güvence altındadır;

• Ürünlerimiz rahatlıkla elektrikli süpürge ile temizlenebilir;

• Ürünümüz Anti bakteriyeldir;

• Halıların yıkaması için halı yıkama şirketlerinin tercih edilmesini öneririz. Eğer evde halı silme ya da yıkama yapılacaksa yüksek basınç uygulamadan halı şampuanı ile silme veya yıkama yapılmasını öneririz.;

Şık ve İşlevsel Kilim Tasarımları

Sıklıkla kullanılan alanlarda kilim pratik kullanım sağlar. Kaydırmaz tabanlı kilimleri tercih ederek düşme ve kayma riskini en aza indirebilirsiniz. Aynı zamanda kaydırmaz tabanlı kilim modellerini evde banyo, tuvalet veya mutfak gibi odalarda da tercih edebilirsiniz. Bu özelliği ile konforlu bir kullanım sağlar. Kaliteli malzemeden üretilmeyen kilimler suyu emer ve formu hemen bozulur. Prestige halı ve kilim modelleri suyu emmez ve formunu ilk günkü gibi korur. Hafif yapısı sayesinde de temizliği kolaydır. Bu işlevsel avantajının yanında şıklığı da yanında getiriyor. Kilim modelleri farklı desen, ebat ve model seçenekleri ile ortama uyum sağlar. İster desenli ister desensiz düz renk kilim modelleri ile yaşam alanınızı şıklıpa kavuşturun. Hemen sizde sipariş verin ve alışverişin keyfini çıkarın!

mobilya içeren bir resim

Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Farklı Modelleriyle Kilim Seçenekleri

Kilim halı modelleri, farklı renk ve materyaller ile üretilir. Farklı kumaşlar ve dokuma teknikleri kullanılmaktadır. Eskiden günümüze evlerin tamamlayıcı eşyası olan kilim, şıklığı ve göz alıcı modelleri ile Prestige Halı’da. Modern mobilya tasarımları ile farklı renk ve farklı modellerde kilim modelleri tamamlayıcıdır. Evde ve her türlü mekanda etkisini fark ettirir. Evde mutfakta, banyo ve tuvalette, koridorda ya da tüm kapalı mekanlarda rahatlıkla kilim kullanabilirsiniz.

mobilya içeren bir resim

Açıklama otomatik olarak oluşturuldu
 

Kilim çeşitleri ve modellerimizi incelemek için : https://prestigehali.com/kilim

Kilim Çeşitleri Özellikleri ;

• Ürünümüz 80% Pamuk 20% Polyester İplikten üretilmiştir;

• Ürünümüz anti bakteriyel özelliklidir;

• Ürünümüz kaymaz tabandır;

• Ürün ağırlığı 2.00 kg olmakla birlikte +/- 200 gr. kadar oynayabilir;

• Ürünlerimiz ISO 9001 ve OEKO-TEX® belgeleri ile güvence altındadır;

• Ürünlerimiz rahatlıkla elektrikli süpürge ile temizlenebilir • Kilimlerimiz katlanıp çamaşır makinesinde uygun derecede ve ayarda rahatlıkla yıkanabilir;

• Ürünümüzün tozlanma yapmama özelliği bulunmaktadır;

• Ürünümüz sıfır ambalajında ve en dış ambalaj olarak dayan

Sıradışı Dokuma Kilim Modelleri

Kilimin kullanıldığı mekandaki diğer eşyalarda uyumlu olması gerekir. Mobilya, halı, perde, sehpa, masa gibi aksesuarlara uygun tercihler yapılmalıdır. Farklı dokuma ve renk seçenekleri ile rahatlıkla istediğiniz kilime ulaşabilirsiniz. Evinizin kimliğine ve ihtiyacınıza uygun doğru ebat ve tarzda ki kilim tercihi ile evinizin havasını değiştirin. Antik mobilyalar, antik aksesuarlar, klasik mobilyalara uygun etnik kilim modelleri evinizin stilini tamamlasın.

mobilya, döşenmiş içeren bir resim

Açıklama otomatik olarak oluşturuldu
 

Etnik Kilim Modelleri ile Evinizin Tarzını Yansıtın

Endüstriyel pamuk ipliğinden üretilen kilimlerin yanında, geleneksel yönteme göre keçi yünü ya da koyun yününden üretilen kilimlerde kullanılmaktadır. Sadece koyun yünü veya keçi yünü kullanılan tarihi dokuma tezgahında dokunan etnik kilim elleri, tarzları ve desenleri ile farkını ortaya koymaktadır. Her bölgeye özel tarzı yansıtan yöresel kilimler; motif, renk ve desenleri kullanılmaktadır.

Modern Stil Kilim

Minimal ve modern tasarımlar, kilim üzerine uygulandığında her tarza hitap eden bir tasarım ortaya çıkıyor. Geometrik desenli kilim modellerinin modası, bilindiği gibi, hiç geçmez. Estetik mekan tasarımlarınız da tamamlayıcı parça olarak kullanabilirsiniz. Beyaz, gri ve siyahın hakim olduğu kilim tasarımları huzurlu ve sade mekanların bütünleyicisidir. Dar ve küçük odalarınızda çizgili kilim modelleri kullanarak daha geniş gösterebilirsiniz. Soyut renkler kullanarak yaşam alanınıza sanatsal dokunuşlar yapabilirsiniz. Kilim modelleri ve fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres : 4. Organize Sanayi Bölgesi 3. Cadde, No:5, Başpınar Gaziantep / TÜRKİYE

Website: https://prestigehali.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner67