Hercai 38. bölüm tek parça izle! ATV ile Hercai son bölüm tamamını izle!

Hercai 38. bölüm izle seçeneği izleyiciler tarafından yoğun olarak araştırılmaya başlandı. Cuma akşamlarının sevilen dizisi Hercai bu akşam saat 20.00'de 38. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümde geçirdiği kaza sonrası herkesi endişelendiren Reyyan, gizemli bir kişi tarafından kurtarılıyor ama gizemli kişinin ardında bıraktığı iz Miran'ın şüphelenmesine neden oluyor. Peki, yeni bölümde neler yaşandı? Hercai 38. bölüm izle seçeneği ve Hercai son bölüm izle seçeneğini aşağıda bulabilirsiniz.

Hercai 38. bölüm tek parça izle! ATV ile Hercai son bölüm tamamını izle!

Hercai 38. bölüm izle! ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Hercai bu akşam saat 20.00'de 38. bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Yeni bölümde yaşananlardan sonra babasıyla bir kere daha yüzleşen Reyyan, gerçeği kabul etmekte zorlanırken Miran'ın desteğiyle ailesinden uzak kalamayacağının farkına varıyor. Heyecan dolu sahneleriyle Hercai 38. bölüm izleme linkini alt kısımda bulabilirsiniz.

HERCAİ SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Reyyan gizemli bir kişi tarafından kurtarılıyor! Hercai 38. yeni bölüm

HERCAİ 38. BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Ben intikamımdan vazgeçtim!"

Geçirdiği kaza sonrası herkesi endişelendiren Reyyan, gizemli bir kişi tarafından kurtarılır ama gizemli kişinin ardında bıraktığı iz Miran'ın şüphelenmesine neden olur.

REYYAN GERÇEĞİ KABUL EDİYOR

Yaşananlardan sonra babasıyla bir kere daha yüzleşen Reyyan, gerçeği kabul etmekte zorlanırken Miran'ın desteğiyle ailesinden uzak kalamayacağının farkına varır. Ancak gerçeği kabul etmesi gereken tek kişi Reyyan değildir!

Reyyan, Hazar Şadoğlu ile yüzleşiyor! Hercai 38. yeni bölüm

MİRAN'IN KARARI

Bundan sonra yalansız ve intikam planlarının olmadığı bir hayatın hayallerini kuran Reyyan, gelecekleri için Miran'dan bir karar vermesini ister.

MİRAN GALİP GELİYOR

Bunca yıl babaannesi tarafından başka bir hayatı yaşamaya mahkum edilen Miran, verdiği özgürlük savaşında galip gelir ve Azize Aslanbey'e intikamdan vazgeçtiğini söyler.

Azize'yi şok eden itiraf! Hercai 38. yeni bölüm

AZİZE'NİN İNTİKAM PLANI

Miran'ı yeniden intikam planına dahil edeceğine dair son umut kırıntısını da yitiren Azize Aslanbey, intikamını kendi elleriyle almak için Şadoğlu konağına gider.

Yüreklere ateş düşürecek haber: Elif intihar ediyor! Hercai 38. yeni bölüm

BEKLENMEDİK HABER

Bir yanda intikamın olmadığı yeni bir hayata adım atan Reyyan ve Miran diğer yanda intikamını almak için ettiği yemini bozup son kurşunu atmak için Şadoğlu konağına gelen Azize Aslanbey son kozlarını paylaşırken, beklenmedik bir haber yaşananların tüm seyrini değiştirir.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2020, 13:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66