İşyeri Paket Sigortalarında Verilen Ek Teminatlar Nelerdir?

İşyeri Paket Sigortalarında Verilen Ek Teminatlar Nelerdir?

İşyerinden yapılan yatırımları garanti altına almak aynı zamanda her türlü doğal afetten doğabilecek zararları karşılayabilmek adına işyeri paket sigortaları yapılabilir. İşyeri sigortası düzenlenen poliçeler göz önünde bulundurularak ek maddeler ile ya da ana poliçe üzerinden yapılabilir.

İşyeri sigortası işyerinizin ve işyeri içerisindeki her türlü demirbaş eşyanın ve aynı zamanda makina tesisat gibi varlıklarımızı güvence altına almak için yapılır. Güvence altına alınan ve her türlü riske karşı İşyeri sigorta sorgulama ekranından gerekli olan tüm detaya ulaşmak mümkündür.

İşyeri Sigortasının Kapsadığı Alanlar

İş yeri içerisinde bulunan cam, emtia, tesisat, makine ve demirbaş gibi her türlü ürünün yaşayabileceği o tüm olumsuzluklara karşı işyeri sigortası yapılması gerekir. Aynı zamanda bu işyeri sigortaları hırsızlık, deprem, yangın, sel ve benzeri durumlarda oldukça işe yarar. Bu nedenle tüm işverenlerin mutlaka işyeri sigortası yaptırması gerekir.

İşyeri sigortası teklif veren firmalar değerlendirerek kişiye uygun olan poliçeler arasından tercih yapılabilir. Aynı zamanda işyeri sigortası fiyatları istenen ek talepler doğrultusunda farklılık gösterebileceği için standart bir prosedür uygulanmaz.

Ekonomik Kazanç Sağlar

İşyeri sigortası tüm şirket sahiplerine düşünerek mümkün olan tüm riskleri en ekonomik şekilde karşılayabilmesinin sağlayan bir sigorta paketidir. Bu paketler sayesinde değer vermiş olduğunuz her türlü kıymetinizi nelere karşı sigortalı atacağını tamamen kişi kendi belirler. Aynı zamanda kurumlar ile sağlanan bir anlaşma türü olan işyeri sigortası kişinin yaşamını ve sağlığını aynı zamanda mallarının karşılaşabileceği her türlü zararı en kısa sürede karşılamak ve en aza indirme konusunda bireylere yardımcı olur.

Ön Ödemeli Poliçe Seçenekleri

Öncesinden poliçelere yapılan ödemeler karşılığında tazminat alma hakkı doğar. Daha önceden ödenen bu bedeller ne kadar yüksek ise geri dönüş o kadar fazla olacağından yüksek meblağlar sigorta firmalarına yatırılabilir. Kişiler kendi yatırımlarını garantiye almak için mutlaka işyeri sigortası yaptırmak ister.

Bunun dışında sigortayı takip edebilmek için bireyler kendi e Devletleri üzerinden görüntüleme yaparken aynı zamanda sigorta bilgi ve gözlem Merkezi çevrimiçi servislerini kullanarak da her türlü işyeri sigortası seçeneklerine sorgulayabilir ve mevcut olan poliçeyi kontrol edebilir.

Poliçelerin Süresi

Poliçelerin süresi genellikle 1 yıllıktır. Her yıl yenilenir. İş yerinin açık kaldığı süre boyunca mutlaka sigorta yapılması gerektiği düşünülür ise her yıl otomatik yenileme yapılması için talimat verilmesi en doğru seçenek olacaktır. Aynı zamanda poliçelerin ödemeleri Kredi kartı üzerinden taksitli bir şekilde de gerçekleştirilebilir.

Sahip olmak istediğiniz işyeri poliçesine ulaşabilmek için işyeri sigortası teklif al seçeneği ile birlikte uygun fiyatlı olarak size hizmet sağlayan https://www.sigortambir.com/is-yeri-paket-sigortasi internet adresini tıklayabilirsiniz. Tüm poliçeler kişiye özel olarak iş yerinin metrekaresi ve bağlı olduğu il ve ilçeye göre belirlenir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner67