banner77

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. yeni bölüm fragmanı: Sırlar ortaya çıkıyor! Kuzey Yıldızı 26. son bölüm izle

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. yeni bölüm fragmanı, ekranlara gelmeden önce fragmanı ile izleyici karşısına çıktı. Kuzey ile Yıldız'ın psikolağa gittikleri görülen fragmanda, Şule'nin sırları ortaya çıkıyor. İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk 26. son bölüm ve 27. yeni bölüm fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. yeni bölüm fragmanı: Sırlar ortaya çıkıyor! Kuzey Yıldızı 26. son bölüm izle

how TV'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı’nın 27. bölüm tanıtımı yayınlandı. Yıldız'ın arkadaş kalma isteğini Kuzey'in kabul ettiği tanıtımda Yaşar, gemiyi Yıldız'a, mandırayı da Sefer'e vererek iki kardeşi şaşırtıyor. Ruhi ve Kuzey, Çetin'e saldırırken, Kuzey ve Yıldız'ın psikolog ile konuştukları anlar izleyenleri gülümsetiyor. Çetin, Şule’ye karşı tüm kozları Yıldız’a verirken, bu durum karşısında Yıldız’ın neler yapacağı merakla bekleniyor. Kuzey ve Yıldız’ın aşk hikayesini romantik ve komik bir anlatımla seyirciyle buluşturan Kuzey Yıldızı-İlk Aşk, her Cumartesi Show TV’de ekrana geliyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 27. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 26. SON BÖLÜM İZLE

Yıldız, Kuzey'i kendinden uzaklaştırmak isterken neredeyse onun hayatına mal oluyordu. Yıldız, sevdiği adamı kurtarabilmek için çırpınırken, denize açılan Sefer ve kızlar, Yıldız'ın yardım çağrısını fark ederek Kuzey'i kurtardı. Yıldız, istemeden de olsa böyle bir şeye sebep olduğu için büyük bir vicdan azabı yaşadı. Kuzey, kendine geldiğinde yaşadıkları durumu Yıldız'la kavuşabilmek için bir fırsat olarak düşünse de Yıldız’ın öfkesi dinmek bilmedi. Kuzey'in duygu sömürüsüne katlanamayan Yıldız hastaneyi terk etti.

KUZEY YILDIZI 26. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2020, 14:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67