banner77

Ofis Mobilyaları

Ofis Mobilyaları

Konfor ve estetik ofis mobilyaları dünya çapında birçok markanın tasarımları ile, birçok ülkede öncü, ofisinizin atmosferini değiştirmeye devam ediyor. Konfor ve estetik ilk sırada yer alan ve ofisinizde geçirdiğiniz uzun saatleri ergonomi ve konforu birleştiren ofis mobilyaları ile bir zevk haline getirir. Ofisinizin dekorasyonuna uygun çeşitli modellerde ve tasarımlarda ofis mobilya takımı seçebilirsiniz.

Yönetici Takımları

Bir yöneticinin çalışma ortamı, hem organizasyon hem de çalışanlar hakkında önemli kararların alındığı neredeyse bir yönetim tabanıdır. Bir yönetici, çalıştığı ortamda rahat, güvenli ve mutlu hissettiği sürece başarılıdır. Modernliğin şık çizgilerle tasarım anlayışına entegre edildiği yönetici takımları modellerinde, günümüzün ofis ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan fonksiyonel ofis mobilyalarıyla çok farklı olduğunu hemen hissedebilirsiniz.

Makam Masaları

 • Klasik makam masaları setleri, çağdaş tasarım ahlakının yanı sıra masif ahşap, mermer ve deri malzemelerin bir araya getirildiği ustaca ve zarif bir mobilya işlemesinden geliyor.
 • Öte yandan, tüm bu detaylar bir yöneticiyi çok daha güçlü ve kendinden emin kılar.
 • Yeni nesil makam masaları yaklaşımının başarılı örnekleri olarak tasarlandı.
 • Kullanıcılarına sağlıklı bir çalışma deneyimi sunan güçlü detayları ve ergonomi özellikleri ile, başarılı bir yöneticinin ihtiyaçlarını en küçük ayrıntısına kadar karşılayan bir tasarım yaklaşımına sahiptir.

Çalışma Masaları

Çalışma masaları modellerinin büyük depolama alanlarıyla kombinasyonu rahat bir çalışma ortamı yaratırken, bu uyumlu kombinasyon nesneleri ortak bir dille dekore etmeyi mümkün kılar. Dinamik çalışma masaları mobilya hatlarıyla yeni çağın liderlerine standart dışı ürünler sunuyor. Yeni nesil iş dünyasında değişim için çalışan profesyonellerin tercihi, özgün tasarım yaklaşımıyla hayata geçirdiği çalışma masaları modelleri, çalışma alanlarınıza yeni bir soluk getirecek. Ana tema çözüm yönelimi için üretilen tüm çalışma grubu ofis mobilyaları modelleri, fonksiyonel özellikleri ile ofisinizde en büyük yardımcınız olacaktır.

Toplantı Masaları

Çalışma alanlarında çok amaçlı kullanım için çoklu toplantı masaları grupları verimliliğinizi en üst düzeye çıkarır. Takım arkadaşlarınızın birbirleriyle rahatça iletişim kurabileceği toplantı masaları modelleri, kullanıcılarınıza sınırların ortadan kalktığı bir çalışma ortamı sağlar. Tüm çalışanların ortak hayali rahat ve keyifli bir ortamda çalışmaktır. Konfor ve zevk duygularına dayanarak iş yeri modelini geliştirdiler. Çalışma masaları modellerinde çoklu çalışma kategorisinde yer alan iş yeri modülleri, mükemmellik anlayışının bir ürünüdür.

 • Çalışanların çok daha özgürce çalışabilecekleri bir ortam yaratan iş yeri masaları, aynı zamanda konfor ve zevk sunan yenilikçi bir çalışmadır.
 • İşlevselliği ve konforu bir araya getiriyor ve çoklu çalışmaya izin veren ofis mobilyaları, ses emici panelleri sayesinde çok daha sessiz bir çalışma ortamı sunuyor.

Kanepe Takımları

Kanepe takımları, çalışma alanlarınıza benzersiz bir kişilik kazandırır. Her biri farklı ihtiyaçlarınızı karşılayan modern ofis kanepe modelleri ergonomi ve konfor için tasarlanmıştır. Kanepe takımları, fonksiyonel özellikleri ve üçlü kanepeleri, ikili kanepeler veya tekli kanepeler inin çeşitli varyasyonları sayesinde her türlü iş istasyonuna kolayca uyarlanabilir. Ofis mobilyaları, ahşap ve metalin mükemmel uyumunu kumaş ve deri malzemelerle zarif detaylarla birleştiren modern tasarım ürünleridir.

İkili Kanepeler

 • Tasarımın şık çizgileri estetik algınıza hitap ederken, ergonominin rahatlığı misafirlerinize ve meslektaşlarınıza sağlıklı bir ortamda olma hissi verir.
 • İkili kanepeler, yönetici ofisleri ve sosyal alanlar için en ideal çözümleri sunar.
 • Koleksiyonumuzdaki ofis mobilyaları modellerimiz, klasik çizgilerin modernize edilmiş formlarına, kendinizi evinizde hissettiren konfora, özgürlük veren sadelik dünyasına dalabilirsiniz.
 • İkili kanepeler, İtalyan tarzı tasarımlarıyla yeni nesil ofislere farklı bir atmosfer ve renk katıyor.
 • Modüler yapısı sayesinde, kanepenizi isteklerinize göre çeşitli kombinasyonlarda kullanabilirsiniz.

Üçlü Kanepeler

Tüm ofis üçlü kanepeler yüksek kaliteli malzemeler, sağlam işçilik ve teknolojik altyapı ile birleştirilmiştir. Bu, kullanıcılarına uzun yıllar hizmet edecek birinci sınıf ürünler yaratır. Ofis mobilyaları, günümüzün modern ofisleri için mobilyalara ihtiyaç duyan müşterilerine sadece bitmiş ürünler sunmuyor. Aynı zamanda bir tasarım atölyesi olan firmamız, ünlü tasarımcı ekibi ile ofis koltuk tasarımları, çalışma alanlarınızın dekorasyonu, alan etüt çalışmaları ve proje tasarım süreçlerini beklentilerinize göre gerçekleştirmektedir. Ofis kanepe takımları koleksiyonumuz, sadece bir alan olarak görmediğimiz zengin ürün yelpazesiyle, çalışma alanlarınızın ruhunu en doğru şekilde yansıtıyor

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2023, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67