QR Menu Order ile Temassız İşlemler

QR Menu Order ile Temassız İşlemler

QR menü, işletme menüsünün dijitalleştirilerek QR kodlar aracılığıyla erişim sağlandığı yeni nesil bir menü formatıdır. Teması minimuma indiren QR menülerin kullanımı oldukça pratiktir. Hem işletme çalışanları hem de müşteriler için kolaylık ve hijyen sağlamaktadır. Yaşantımızda mesafe ve hijyenin daha fazla önem kazandığı son dönemde işletmeler hem menülerini hem ödemelerini dijitale taşımaktadır.

Dijital bir menü olan QR Menu Order, işletmelerin temassız sipariş ve temassız ödeme çözümleri için en çok tercih ettiği QR menü sistemlerindendir. Restoran, cafe, bar, otel gibi işletmeler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. QR Menu Order ile tüm sipariş ve ödeme süreçlerini kontrol altında tutarak kullanıcı deneyimini kusursuz hale getirmek ve işletme gelirlerini arttırmak mümkündür.

QR Menu Order ile Kusursuz Sipariş Süreci

POS sistemi ile entegre olarak çalışan QR Menu Order, siparişlerin anlık olarak sistemde ve mutfak ekranında görüntülenmesini sağlar. Yapılan menü ve fiyat değişiklikleri eşzamanlı olarak güncellenir. Müşteriler masalarında yer alan QR Kodu mobil cihazlarından okutarak bir bağlantı aracılığıyla pratik bir şekilde menüye erişirler. Ürünleri fotoğraflarıyla görebilmek müşterilerin sipariş süreçlerini de kolaylaştırır. Müşteriler ödemelerini de mobil cihazlarından gerçekleştirebilirler. QR Menu Order, e-fatura ve e-arşiv çıktılarınının müşteri maillerinde görüntülenmesine olanak sunar.

İşletmelerin hizmet kalitesini geliştiren QR Menu Order’ın Master Account özelliği ile işlemler tek bir sistem üzerinden yönetilebilmektedir. Böylelikle başta zincir işletmeler olmak üzere işletmelerin iş yükünü azaltmaya yardımcı olur. QR Menü üzerinden yeni lokasyonlar eklenebilir ve tek merkezden takip edilebilir. Detaylı satış raporlarına ulaşılarak analizler yapılabilir. QR Menu Order ile siparişlere özel kampanyalar oluşturarak müşteri memnuniyeti sağlanabilir. Şubelere özgü Sub Account özelliği ile menü içerikleri, ürün birimleri ve genel giderler kontrol edilebilir.

QR Menu Order Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

  • Güncel ürünlerin ve fiyat bilgisine sahip menüye sahip olunur.
  • Müşteri ve personel arasındaki teması en aza indirerek güvenli ve hijyenik bir sipariş süreci gerçekleştirilir.
  • Geleneksel menülerin yıpranan yapıları ve baskı maliyetleri göz önünde bulundurulduğunda QR Menu ile maliyet azaltılır.
  • Tüm cihazlar ile entegre olarak çalışır.
  • Bekleme süresinin önüne geçilerek zamandan tasarruf sağlanır.
  • Detaylı raporlar ile işletmelerin gelişimine katkıda bulunur.
  • Uzman destek ekibi tarafından 7/24 destek hizmeti sağlanır.

Hızlı, temassız ve kusursuz bir sipariş süreci için QR Menu Order kullanarak işletmenizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66