Ramazan Ayının En Özel Tatlılarından: Ekmek Kadayıfı

Ramazan Ayının En Özel Tatlılarından: Ekmek Kadayıfı

Ramazan ayına girmemizle birlikte geleneksel tatlılara olan özlemimiz arttı! Eğer ekmek kadayıfını çok seviyor ve lezzetli, taze ve uygun fiyatlı ekmek kadayıfı satın alabileceğiniz bir baklavacı arıyorsanız; Pürtat Baklava sizlere aradığınız lezzet ve ekonomiyi bir arada sunmaktadır!

Hem Sütlü Hem Şerbetli Tatlımız: Ekmek Kadayıfımız

Havaların ısındığı bu günlerde, iftar vakti tatlı olarak pek çok kişi hem sütlü hem de şerbetli tatlılar istemektedir. Ekmek kadayıfı içerisindeki kaymak ve üzerine dökülen şerbet ile hem tatlı isteğinizi bastıracak hem de yedikten sonra üzerinize ağırlık çökmeyecek hafif bir tatlıdır. Pürtat Baklava kaliteli, lezzetli ve taze ekmek kadayıflarını sizlere günlük olarak sunmakta ve iftar sofralarınızı şenlendirmektedir.

Ekmek Kadayıfının Özellikleri

Pürtat Baklava’nın sizlere sunduğu tatlının özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Yöresinden getirilen hammaddeler ile çok lezzetli ve tadı damağınızda kalacak bir tatlıdır.
  • Ustalar tarafından özenle ve ince işçilikle hazırlanmaktadır. Şerbetinin ayarından, kaymağının miktarına kadar en ideal formda sizlere sunulmaktadır.
  • Bol kaymaklı ekmek kadayıfları özellikle kaymak tadını seven insanları mest etmektedir.
  • Hava koşullarına uygun koşullarda hazırlanmakta ve muhafaza edilmektedir. Böylelikle bozulmadan ve ekşimeden taptaze bir şekilde size sunulmaktadır.
  • Kurye hizmeti ile İstanbul içerisinde adresinize en kısa sürede teslim edilmektedir. Sütlü bir tatlı olduğundan Türkiye’ye ve yurtdışına teslimatı maalesef yapılamamaktadır.
  • Bol porsiyonlarla sizlere sunulmaktadır.
  • 1 ve 1,5 kg seçenekleri ile sizin için en ideal miktarda ürünü kolaylıkla seçmeniz sağlar.
  • Kaymağın mis kokusu ve şerbetin tatlılığı ile hem gözünüzü hem midenizi şenlendirir.
  • Avantajlı fiyatları ile hem iftar hem de sevdiklerinizle bir araya geldiğiniz zamanlarda bütçenizi zorlamadan üstün lezzette bir tatlıyı paylaşmanızı sağlar.

Ekmek Kadayıfı Sipariş Et

Ekmek kadayıfını çok seviyorsanız; Pürtat Baklava’nın internet sitesinden hemen ekmek kadayıfı tatlısı sipariş edebilirsiniz. Günlük olarak, sipariş üzerine hazırlanan tatlılar ile taze kaymaklı, yöresinden getirilen ürünlerle hazırlanan eşsiz lezzetin keyfini çıkarabilirsiniz. Hem çekirdek hem de kalabalık ailelerin sofralarını şenlendirecek ve aile olma hissini yaşatacak ekmek kadayıfını kaliteli, güvenilir ve bütçe dostu bir baklavacıdan satın almak istiyorsanız; https://www.purtatbaklava.com/ekmek-kadayifii adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63