banner77

Rotring 500

Rotring 500

Uzun yıllardan beri kaliteli kırtasiye malzemeleri üreten marka olarak faaliyet gösteren Rotring, en çok tercih edilen kalem modellerini tasarlamaktadır. Rotring markasının en sevilen kalem modeli olan rotring 500 plastik gövde yapısı sayesinde hafif ve rahat kullanım sağlamaktadır. Rotring 500 kalemin metal tutma yeri hem yazım hem de çizime oldukça uygundur.

Kalemin tutma yerinin dizaynı, deseni ve boyutu kalemin eli yormadan ve kaymadan uzun saatler boyunca yazı yazmasını sağlar. Altıgen şeklindeki gövdesi, rotring 500 kaleminin çizim masası üzerinde kaymasını engellemektedir. Rotring 500 kalemin sabit uç kısmı sayfanın görünümünü engellemeden % 100 hassas çizim yapılmasını sağlamaktadır. Kalemin gövdesinde yer alan uç sertlik derecesi göstergesi kalemi diğer kalemlerden farklı ve kaliteli duruma getirmektedir. Rotring 500 kalem modelinin 0.5 ve 0.7 mm uç kalınlığı seçeneği vardır.

Rotring 500 Fiyatları

Okullarda ve ofiste yazım ve çizim işleri için sıklıkla tercih edilen gözde kalemlerden olan rotring 500 kalem fiyatı kalitesine göre oldukça uygundur. Rotring 500 kalem çeşitlerini indirimli ve avantajlı fiyatlarla https://www.guvensanat.com/rotring-versatil-kalem-n500-05mm-siyah web sitesinden inceleyip satın alabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67