Sanayi Esnafı Yüksel Oto Elektrik iftarında buluştu.

Sanayi Esnafı Yüksel Oto Elektrik iftarında buluştu.

Kahramanmaraş’ta bulunan ve Kentin Dijital Mağazası olarak tutkunlarına hizmet veren Yüksel Oto Elektrik Bekereci Kardeşler Dostluk ve beraberlik adına iftar yemeği verdi. Oto Sanatkarları ve dostların da birlikte yaptığı iftar organizasyonuna sanayi esnafı yoğun ilgi gösterdi.

Samet Bekereci yaptığı konuşmada: ‘’Değerli Oto Sanatkarları sivil toplum kuruluşunun değerli temsilcileri, kıymetli misafirlerimiz ve başımızın tacı oto sanatkarları esnaf kardeşlerim, mesai arkadaşlarım bu yıl oto sanatkarları esnaf kardeşlerimizle dayanışma içinde bu yıl ilkini yaptığımız ve geleneksel hale getirirken pandeminin araya girmesi nedeniyle ertelediğimiz  iftar programımıza hoş geldiniz.

Değerli dostlar; esnaflar bu şehrin gelişmesi ve kalkınması için çok önemlidir. Esnaf kardeşlerimiz ülkemizin/Kahramanmaraş’ımızın "kilit taşı", birlik ve beraberliğimizin "çimentosu" 'dur. Esnaf şehrin kalbidir. Esnafta birlik olursa, şehirde dirlik olur. Allah birliğimizi daim kılsın.esnaf iyi olursa şehir de iyi olur. Esnaflarımızın sabah dükkanını açarken, akşam evlerine dönerken bereketli yarınlar için umut beslemesini istiyoruz. Kıymetli kardeşlerim ; Ramazan ayının bereketiyle beraber sonlarına geldiğimiz şu günlerde paylaşmanın ve kardeşliğin en güzel örneğini bu güzel soframızda yaşıyoruz. Ben inanıyorum ki ramazanda birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz pekişecek ve bundan sonra da bu dostluk, bu kardeşlik daim olsun. Sevgi en büyük gücümüz. Bu sofrada sevgiyi paylaşıyoruz.

Değerli esnaf kardeşlerim ve kıymetli misafirlerimiz ayaklarınıza sağlık, Ramazan soframızı şenlendirip, bereketlendirdiniz. Hepinizden Allah Razı olsun. Şimdiden Ramazan Bayramınızı kutluyorum. Hayırlı ve huzurlu bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum." Dedi.

Daha sonra ise Yemeğin ardından Kuran-ı Kerim tilaveti okunarak, Fehmi, Ömer ve Samet Bekereci kardeşler misafirlere teşekkür etti, yemeğe ise yaklaşık 300 kişi katılım sağladı!

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2022, 17:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner67