Sefirin Kızı 14. bölüm full tek parça izle | (Seferin Kızı Son Bölüm İzleE )

Sefirin Kızı 14. bölüm full İzle, Seferin Kızı tek parça izle, Seferin Kızı son bölüm tekrar izle! 23 Mart akşamı 14. yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan Sefirin Kızı'nda heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Son bölümde yaşananların ardından dizinin sıkı takipçileri yeni bölümü merakla bekliyorlar. Nare ile Sancar arasında neler olacağı kadar Menekşe'nin hamile olup olmadığı da merak ediliyor. İşte Sefirin Kızı son bölüm ile ilgili detaylar

Sefirin Kızı 14. bölüm full tek parça izle | (Seferin Kızı Son Bölüm İzleE )

Sefirin Kızı 14. bölüm full tek parça izle, Seferin Kızı son bölüm tekrar izle! Birçok dizinin iptal olması beklenen haftada Sefirin Kızı yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Başrollerinde sevilen oyuncular Neslihan Atagül Doğulu ve Engin Akyürek'in yer aldığı başarılı dizi Sefirin Kızı, 23 Mart akşamı 14. yeni bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitleyecek! Birbirinden zorlu rakiplerini geçerek Pazartesi akşamları zirveye yerleşen dizide bu hafta neler olacak? Seferin Kızı 13 bölüm full izle, tek parça izle, Sefirin Kızı son bölüm full star tv! Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için tüm detaylar haberimizde...

SEFİRİN KIZI 14. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sancar ve Nare arasında kıyasıya bir savaş başlar. Sancar intikamını almaya, Nare ise o intikamı Sancar’a aldırtmamaya yeminlidir.

Nare yumuşak oynamayı bırakır, topuyla tüfeğiyle Sancar’a saldırır. Melek annesi gibi babasız bir kız olmayacaktır. Sancar’ı katil yapmama yolunda her yol mübahtır. Bunun için konakta kalmayı bile göze alır.

Sancar ise Nare’nin savaşına aynı kararlılıkla cevap verir. Sonuna giden yolda bütün hesaplarını kapatmaya başlar. Tek amacı, onun yokluğunda herkesi garantiye almaktır. En başta da kızıyla Nare’yi.

SEFİRİN KIZI KONUSU

Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare’ye sevdalanır.

Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz.

Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa’ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür.

Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirmiştir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66