32 ülkeye darbe girişimini anlatacak kampanya!

32 ülkeye darbe girişimini anlatacak kampanya!

Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Haziran ayında sipariş aldıkları 1 milyonun üzerindeki ürünü, ‘Türk halkı darbeye karşı durarak demokrasisine ve ülkesine sahip çıkıyor’ yazılı etiketlerle 32 ülkeye göndereceklerini açıkladı.


Dosso Dossi Fashion Show, Haziran ayında düzenlenen fuarda aldığı 1 milyon siparişi ‘Türk halkı darbeye karşı durarak demokrasisine ve ülkesine sahip çıkıyor’ (Turkish people are protecting their democracy and country resisting the coup) yazılı etiketlerle gönderip, dünyaya ‘darbeye karşıyız’ mesajı verecek. Milletin dünyaya örnek olacak bir duruş göstererek demokrasiye sahip çıktığını kaydeden Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, “Mevcut durumun yurt dışındaki alıcıların algısını olumsuz etkilememesi hedefiyle başlatılan çalışmalara destek vermek için biz de elimizi taşın altına koymaya karar verdik. Avrupa’dan Ortadoğu’ya, Asya’dan Afrika’ya yayılan on binlerce müşterimize Türkiye’nin ortak duygusunu iletmek için kolları sıvadık. Böylece darbe girişimine karşı tepkimizi ve milletimizin zaferini müşterilerimizle paylaşıp 32 ülkede Türkiye’nin demokrasi sevdasını haykıracağız” dedi.


1 milyonun üzerindeki ürünle 32 ülkeye anlatılacak
Eraslan, 15 Temmuz akşamı yaşanan darbe girişimine karşı uluslararası alanda farklı bir kampanya başlattıklarını bildirdi. 15 Temmuz’daki darbe girişimini şiddetle kınadığını belirten Eraslan, “Avrupa’dan Ortadoğu’ya, Asya’dan Afrika’ya yayılan on binlerce müşterimize Türkiye’nin ortak duygusunu iletmek için kolları sıvadık. Şehitlerimizin anısını yaşatmak için Haziran ayındaki fuarda sipariş aldığımız 1 milyonun üzerindeki ürünü ‘Türk halkı darbeye karşı durarak demokrasisine ve ülkesine sahip çıkıyor’ yazılı etiketlerle 32 ülkeye göndereceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2016, 11:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER