AGD'den imza kampanyası

AGD'den imza kampanyası

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Kahramanmaraş Şubesi İsrail’in Filistin’de sürdürdüğü saldırıları durdurması için imza kampanyası başlattı. AGD Kahramanmaraş Şube Başkanı Hacı Ali Kulaç, dünya var oldukça İsrail’in dünyayı kana bulamayı sürdüreceğini söyledi.

AGD Kahramanmaraş Şubesi, Özel İdare İş Merkezi önünde kurulan stantlarla İsrail’in saldırılarını durdurması için dün imza kampanyası başlattı. AGD Başkanı Hacı Ali Kulaç kampanyanın 23 Ocak Cuma gününe kadar devam edeceğini belirterek Kahramanmaraş halkını kampanyaya katılmaya çağırdı.

Kulaç, yaptığı basın açıklamasında İsrail’in karakterine uygun şekilde davrandığını belirterek, dünyayı kana bulamaya devam edeceğini savundu. Kulaç şunları söyledi: “İsrail bu saldırıları düzenlerken inancının gereğini yapmaktadır. Şu gerçek asla akıldan çıkartılmamalıdır: Yahudilerin dünyayı kana bulayan görüşleri, kendi tahrif edilmiş dinlerinden ve inançlarından kaynaklanmaktadır. Dünya var oldukça Yahudiler her fırsatta dünyayı kana bulamaya ve zalimliklerine zalim katmaya devam edeceklerdir. Bu görevi bu gün İsrail Filistin’de icra ediyor, yarın bir başka yerde icra edecektir. Gazze’de tüm insanlığın başını yere eğdirecek bir utanç yaşanıyor. Artık Türkiye İsrail’i kınamaktan daha fazlasını yapmalıdır”

İmza kampanyası ile 4 hususun yürürlüğe konulmasını isteyen Kulaç; “İsrail ile tüm askeri ilişkiler tek taraflı iptal edilmeli. Büyükelçi istenmeyen adam ilan edilerek ülkesine gönderilmeli, Türkiye’nin büyük elçisi de geri çağrılmalıdır. Başbakanımız Yahudi lobisinden aldığı cesaret ödülünü iade etmelidir ve BOP eşbaşkanlığından derhal istifa etmelidir. Tükiye’nin öncülüğünde sekiz İslam ülkesinin bir araya gelerek kurduğu D-8 harekete geçirilerek bölgede inisiyatif ele alınmalıdır” ifadelerini kullandı.

Hacı Ali Kulaç, daha sonra ilk imzayı atarak kampanyayı başlattı. (www.kanal46.com)YASAL UYARI: HABER METNİ İLE FOTOĞRAFLARIN BASIN-YAYIN ORGANLARI VE İNTERNET SİTELERİ TARAFINDAN 'KANAL 46' ADI KAYNAK VE MAHREÇ GÖSTERİLSE DAHİ İZİNSİZ OLARAK İKTİBAS EDİLMESİ KESİNLİKLE YASAKTIR. BU YASAĞA UYMAYANLAR İDARİ VE MALİ CEZALARI PEŞİNEN KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR. KANAL 46 BU KONUDAKİ TELİF VE YAYIN HAKLARINI SAKLI TUTAR.. KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR...

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2009, 07:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63