AK Parti'li yerel yönetimlere yeni vizyon

AK Parti'li yerel yönetimlere yeni vizyon

AK Parti'nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül'ün göreve başlamasının ardından başlattığı yeni dönem çalışmaları devam ediyor.


AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığının "Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı"nda akademisyen ve fikir adamlarıyla AK Parti'nin yerel yönetimler vizyonu, kentsel dönüşüm, medeniyet şehirciliği ve yeni dönemde belediyelerin yapması gereken çalışmalar tartışıldı. 


AK Parti genel merkezinden edinilen bilgiye göre, AK Parti'nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül'ün göreve başlamasının ardından başlattığı yeni dönem çalışmaları devam ediyor. 


Gül'ün, "Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı" başlığı altında parti genel merkezinde gerçekleştirdiği toplantıya kentsel mimari, şehircilik ile kentsel dönüşüm alanlarında önemli çalışmalara imza atan akademisyen ve fikir adamları katıldı. 


Toplantıda AK Parti'nin yerel yönetimler vizyonu, kentsel dönüşüm, medeniyet şehirciliği ve yeni dönemde belediyelerin yapması gereken çalışmalar gündeme geldi. 


Toplantıların  geleneksel hale getirileceğini belirten AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Gül, "1994 ruhu 2023 vizyonu ile yerel yönetim anlayışını bir araya getirmek için akademisyenlerimizle bir araya geldik. Akademisyenlerimizin birikimlerini, AK Parti'nin 20 yıllık belediyecilik tecrübesi ile harmanlayarak yeni dönem şehirlerimizi medeniyet tasavvurumuza uygun inşa etmek istiyoruz" ifadesini kullandı.


 


(AA)

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2014, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66