Avrupa'ya uçak bileti kampanyası başladı!

Avrupa'ya uçak bileti kampanyası başladı!

Kasko sigorta poliçesini koalay.com’dan satın alan araç sahipleri, poliçeyi aldıktan 30 gün sonra T.C.kimlik numarası ve kasko poliçe numarası ile Türk Hava Yolları, Lufthansa, British Airways, KLM ve Alitalia hava yollarından birini seçerek rezervasyon yapabilecek.


 


Kampanya kapsamında 1 Mayıs-31 Temmuz tarihleri arasında Koalay.com’dan Aviva Kasko Sigortası yaptıranlar , 20 Aralık-3 Ocak tarihleri arasında uçuş hakkını kullanabilecek.
En son geri (uçuş) dönüşün gidiş yapılan havalimanına olmak üzere en son 1 Mayıs tarihinde dönüş yapılabilecek.
Uçuş teklifini uygun bulmayanların 48 saat içinde danışma hattını araması, olumlu yanıt veren katılımcıların ise teklif e-postasını yanıtlayarak onay vermeleri gerekiyor.
24 saat içinde verilen onaylarda havalimanı vergisi, harçlar ve bilet kesim ücreti gibi hava yoluna verilecek ücretlerde herhangi bir değişiklik olmazken, 24 saati aşması halinde, yetkili satış kanalı inisiyatifi dışında havayolu şirketinden kaynaklanan sebeplerle 50 Euro’ya kadar artış görülebiliyor.
48 saat içerisinde uçuş teklifine olumlu şekilde geri dönüş yapmayan katılımcıların ise başvuruları geçersiz sayılıyor, ayrıca yeni bir başvuru gerçekleştiremiyor.

 
(İHA)

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2015, 08:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63