Babasına nefretini kitaba yazdı!

Babasına nefretini kitaba yazdı!

Nevşehir’de bir lise öğrencisi 16 yıldır tanımadığı babasına nefret duygularını satırlara dökerek "Doğuştan Kaybeden" isimli kitap çıkarttı.


Nevşehir Lisesi 12.sınıf öğrencisi olan Gamze Çimen, 16 yıldır görmediği babasına olan nefretini, kitap çıkartarak anlattı.
Şuan 18 yaşında olduğunu söyleyen lise öğrencisi Gamze Çimen, "16 yıldır öz babamı görmeden büyüdüm ve babama olan nefretimi bu kitapta anlatmak istedim" dedi.
Çimen, “Nevşehir Lisesinde son sınıf öğrencisiyim.18 yaşındayım.Ben 16 yıl boyunca hiç öz babamı görmeden büyüdüm.Bir psikologdan yardım alıyordum.O da bana duygularımı yazmamı önerdi.
Yazarsam rahatlayacağımı söyledi.
Daha sonra da ben bu yazdıklarımı biriktirdim ve bir kitap haline getirdim.
Annemlerin haberi yokken bir yayın evi ile anlaştım.
Yazdıklarımı yayın evine gönderdim.
Ve bir ay içerisinde de 'Doğuştan Kaybeden' isimli kitabımı bastırdım" diye konuştu.
18 yaşındaki Çimen "Kitapta babama olan nefretimi, 16 yıl boyunca bir kız çocuğu babası olmadan nasıl büyür, ne zorluklar çeker, annesi tek başına nasıl büyütür bunların hepsini kitabımda anlattım.
Kitaptaki amaç babamın okuyup pişman olması belki bir ihtimalde olsa tam anlamıyla anlayamaz ama beni anlaması yani bunu isteyerek yazdım” dedi.
Lise öğrencisi Gamze Çimen kitabı yayınlandıktan sonra son derece güzel tepkiler aldığını ifade ederken, “Bu kitabı çıkarttıktan sonra çok güzel tepkiler aldım.
Bir gün biz evde otururken bir adam ile kızı geldi.Araları iki yıl kadar bozukmuş.
Kızı babasından nefret ediyormuş.
Benim kitabımı okuduktan sonra aralarının düzeldiğini söyledi ve teşekkür etti.
Okuldaki öğretmenlerim ve çevremdeki insanlar kitabımı beğendiklerini söylediler” şeklinde konuştu.
18 yaşındaki lise öğrencisi Gamze Çimen son olarak babasına soyadını almak için dava açtığını ve şuanda annesinin üzerine kayıtlı olduğunu sözlerine ekledi.
  COŞKUN SAĞLAMDİN
(İHA)

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2016, 08:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63