Bayramda Belediye otobüsleri ücretsiz

Bayramda Belediye otobüsleri ücretsiz

Kahramanmaraş Belediyesi otobüsleri Kurban Bayramında ulaşımı ücretsiz sağlayacak.

Kahramanmaraş Belediyesi dar gelirli vatandaşların bütçelerine katkıda bulunmak üzere bu Kurban Bayramı süresince de kent içi Belediye otobüs seferlerini yine ücretsiz yaptı.

Belediye Başkanı Mustafa Poyraz; “Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da bayram boyunca belediye otobüsleri halkımıza ücretsiz olarak hizmet verecek. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir. Kurban bayramında vatandaşlarımızın bayram sevincine ve heyecanına ortak olmak istedik. Bayram süresince Belediye otobüsleri kendi güzergâhlarında ücretsiz ve kesintisiz hizmet verecek. Değerli vatandaşlarımızın da mübarek kurban bayramlarını en samimi duygular ile kutluyorum” dedi. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2008, 12:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sade Vatandaş
Sade Vatandaş - 12 yıl Önce

Aylardır toplu taşıma diye bağırıyoruz. Sesi çıkmayan belediye, bayram üstü otobüslerini hatırlamış. Buradan soruyorum, kaç hatta kaç tane otobüsünüz var ? Vatandaşı, kapılacak kaz gören minibüsçülerin eline neden bıraktınız ? Cevap istiyoruz cevap !!! Bu gidişle temayülümüzü soran olur mu bilmem ama, ben başka partiye meyilli olmaya başladım. Bayramınız olsun AKP'nin ve maraşın yüce(olduğunu zanneden) sahipleri.

SIRADAKİ HABER

banner63