Belediye Meclisi 7 Nisan'da toplanıyor...

Belediye Meclisi 7 Nisan'da toplanıyor...

Kahramanmaraş Belediye Meclisi'nin Nisan ayı toplantısı 7 Nisan Çarşamba günü gündeminde bulunan maddeleri görüşmek üzere toplanacak. Toplantıda komisyon üyelikleri için de seçim yapılacak.

Belediye Meclisi yarın saat 09.00'da Belediye Başkanı Mustafa Poyraz başkanlığında, Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi Salonu’nda toplanacak.

Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı gündeminde bulunan; Encümen üyeliği seçimi, İmar ve Bayındırlık Komisyon üyeliği seçimi, Plan ve Bütçe Komisyon üyeliği seçimi, İsim Çalışmaları Komisyon üyeliği seçimi, Trafik Komisyon üyeliği seçimi, 2009 yılı faaliyet raporunun görüşülmesi, İşçi dolu kadro cetvellerinin onaylanması, Norm kadro fazlası 2 adet işçi kadrosunun iptali, Memur dolu kadro cetvellerinin onaylanması, Sosyal Yardım Sözleşmesi için Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’a yetki verilmesi,1 adet çift kabinli pikap alınması teklifi, Taşınmazları imar planında yol ve yeşil alana rastlayan malikleri taşınmazlarını Belediye taşınmazları ile takas talepleri, Belediyeye ait müstakil yada hisseli arsaların satışı, 2 adet Zabıta hizmet aracı alınması teklifi, İller Bankasından ek kredi kullanımı için Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’a yetki verilmesi, İmar plan tadilatları maddeleri görüşülerek karara bağlanacak.

Bu arada; daha önce Belediye Başkan yardımcılığı görevinde de bulunan ve şu anda da İmar Komisyon Başkanlığı yapmakta olan Cemal Tanrıverdi'nin yeni dönemde İmar Komisyonu'nda görev almak istemediği de öne sürülüyor. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2010, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66