Bu yerel seçim meselesi değil BEKA meselesi...

2002-2007 yılları arasında AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilliği yapan, özellikle Pazarcık’a yaptığı tarihi hizmetler nedeniyle CHP’li Merhum Belediye Başkanı Memiş Özdal tarafından ilçenin anahtarı verilen Mehmet Yılmazcan Pazarcık’ta sahaya inerek devletin bekası için çalışmalara başladığını söyledi.

Pazarcık’ın cumhuriyet tarihinden bu yana yapılan hizmetleri kendi döneminde ikiye katlayan, Türkiye’nin ilk duble yol çalışmasını Pazarcık-Narlı arasında başlatan, ilçesine okullar, yollar ve kamu binaları yaptıran Yılmazcan yerel seçimler için Pazarcık’ta çalışmaya başladı. Pazarcık’ın sevilen simalarından olan ve elinde ilçenin anahtarı bulunan 22. Dönem Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Yılmazcan, 31 Mart yerel seçimlerinde Ak Partiden Pazarcık Belediye Başkan Adayı olan kardeşi İbrahim Yılmazcan’a destek için köy köy, mahalle mahalle dolaşmaya başladı.

 Kanal46 ve Objektif Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mesut Tuğrul’a Pazarcık’ta önemli açıklamalarda bulanan eski AK Parti Milletvekili Mehmet Yılmazcan, 31 Mart seçimlerinin önemine dikkat çekti.

BİZİM MİLLETİMİZİ BÜYÜK BİR MİLLET

Yılmazcan’ın konuşmasından bazı satır başları şöyle: “Kendisine yapılan iyiliği hiçbir zaman unutmuyor. Bundan 15 yıl önce yaptığımız hizmetleri tekrar ediyorlar. AK Parti ve Cumhurbaşkanımızın yaptığı hizmetleri de unutmuyorlar. Cumhurbaşkanımızı bu mille bağrına bastı, onu da bir daha bağrından çıkarmaz. Gönlüne girmiş cumhurbaşkanımız. Onun için bu millet asil bir millet. Yapılan iyilikleri hiçbir zaman için unutmaz. Bizim inancımıza göre, ‘Halka Hizmet Hakka Hizmettir’ Allah’ın rızasını kazanmak için AK Parti olarak, 17 yıldan hizmet ediyoruz. Şahıs olarak ta, ilçemize ve mahallerimize hizmet ettik. Vatandaşta şu hizmetler yapıldı deyince partimiz ve şahsımız adına mutlu ediyor. Bu Salih amellerin hepsi öbür dünyada karşımıza ecil olarak çıkar.

ŞAHIS MESELESİ DEĞİL, 31 MART SEÇİMİ, ÇOK KRİTİK BİR SEÇİM

Dünya çok kritik süreçten geçiyor. Ülkemiz büyük tehlikeler altında. ABD Türkiye’yi Suriye’ye döndürmek istiyor. Batı da öyle. 15 Temmuz hadisesini yaşadık. 14 Temmuz sabahı ihtilal olacağını kimse bilemizde. Ama maalesef ABD’nin güdümündeki, bazı hainler bu devlette Yahudiler ile ABD’liler ile işbirliği yaparak isyan ettiler. Cumhurbaşkanımız Batıya karşı dik duran bir lider. Dünya da bana göre onun gibi başka lider yok. ABD ve Rus Başkanları da daha karizmatik. Eski Türkiye’de kurşun kalemi bile yapamazdık. Çivi imal edilemezdi. Toplu iğne dahi yapılamazdı. CHP dönem iktidarına bakılacak olursa hep yokluk vardı. Başörtüsü yasağı vardı, mazot kuyruğu, ekmek kuyruğu, yağ kuyruğu vardı.

REHİN ALINMA DÖNEMİ

Pazarcıklı bir hemşerimiz 2002 yılından önce Malatya’daymış. Hastanenin ücretini veremediği için taburcu olamamış. Arkadaş diyor ki; iki tane siyah çarşaf aldım. Birini hastaya giydirdim, birini de ben giydim. Hastaneden öyle kaçırdım. Biz o günlerden, dünya da eşi benzeri olmayan 7 yıldızlı otel konfor gibi hastanelere kavuştuk. Uçak gemimizi yaptık, tankımızı, topumuzu, sava uçağını, helikopterimizi, İHA yaptık. Daha önceden düşmana atacak mermiyi bile dışarıdan alıyorduk. Kıbrıs savaşında gördük, ABD bize ambargo koyunca uçaklarımız bile havalanamadı. Düşmana atacak topumuz, füzemiz kalamamıştı. Şimdi 2002’den sonra Türkiye’de altın madeni bulunmadı. Petrol bulunmadı. Ama irade değişti. Recep Tayyip Erdoğan iradesi geldi. Kalbi bu devlete, millete hizmetle dolu birisi geldi. Onun bu hizmet aşkı sayesinde bu hizmetler başarıldı.

VATAN TOPRAĞI AYNI

2002 öncesindeki vatan toprağı aynı, 2002’den sonra ki vatan toprağı da aynı. Bulanan bişey yok. Nasıl yapıldı peki? Hizmet aşkı ile yapıldı. Bu işler başarılmasaydı biz bugün Suriye’ye giremezdik. ABD, Batı, NATO ve bizim müttefiklerimiz bize savaş açardı. Zaten insana gavurdan dost olmaz. Türk’ün Türk’ten başka da dostu yoktur. Onun için biz göbeğimizi kendimiz kesmemiz lazım. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde savunma sanayimizin yerlilik oranı yüzde 35’lerden yüzde 70’lere çıktı. Bu yüzde 100’lere çıkacak. Türkiye’nin önünde bundan sonra kimes duramaz. Şayet bunları yapmasaydık ne olur du? ABD güney sınırımızda terör koridoru oluşturacaktı, daha sonra da niyetleri Türkiye’ye iç savaşa sürüklemek olacaktı. Cumhurbaşkanımızdan Allah razı olsun.

DEVLET BAHÇELİ DEVLET ADAMI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başlı başına bir partisi var. Bizi eskiden eleştiriyorlardı, eleştirilerinde haklı olan noktalar olabilir amma o Devlet adamı olan Devlet Bahçeli baktı ki; devlet tehlikede. Devlet tehlikede olunca 3-5 tane belediye alsam ne olur? Vekil çıkarsam ne olur? Vatan toprağı bölündükten sonra bir şey kalmaz dedi ve AK Partiye destek verdi. Böylelikle Cumhur ittifakı kuruldu. Bu devletin bekası için yapılan bir harekettir. Bir ittifaktır. Onun için Pazarcık Belediye Başkan Adayı kardeşim İbrahim Yılmazcan için değil devletin bekası için çalışıyorum.

İSLAM ÜLKELERİ SUSTU

Venezüella Devlet Başkanı Maduro İslam alemine seslendi; ‘Ey İslam alemi Filistin de çocuklar öldürülüyor. Hastaneler bombalanıyor, Tayyip Erdoğan’dan başka ses çıkaran yok. Siz nasıl mumlamanızın’ dediği için de ABD onu düşman ilan etti. ABD’yi de idare eden zaten Yahudilerdir hepimizin malumu. Öyle dedi, şimdi de ABD ne diyor; ben Maduro’yu Devlet Başkanı olarak tanımıyorum ben falanı tanıyorum diyor. Niye bunu diyebildi Maduro’nun arkasında tam halkın desteğinin çoğunluğu yok.

YÜZDE 52’NİN ALTINA DÜŞERSEK SIKINTI OLABİLİR

Onun için biz daha önceki seçimde yüzde 52 bir oy aldık. Allah esirgesin öyle bişey olmaz da bizim oyumuz yüzde 52’nin ABD’nin bize Recep Tayyip Erdoğan biz seni tanımıyoruz biz falanı Devlet Başkanı tanıyoruz desek ne diyebiliriz. İşte bunun için hepimiz gece, gündüz bal arısı gibi çalışmamız lazım. Elimize vicdanımıza koymamız lazım. Devletimizin geleceği için çocuklarımızın geleceği için, torunlarımızın geleceği için, şanlı Türk bayrağının mahşere kadar dalgalanması için bizim bu seçimlerden büyük bir zafer ile çıkmamız lazım. Bırakın Türkiye’yi bütün dünyadaki islam alemi hatta hatta gayri Müslimlerdeki mazlumlar bile bizden yardım bekliyor. Bizim bu seçimleri almamız lazım. Önümüze batılılar, ABD, Avrupa takoz koymaz ise Türkiye Cumhuriyetini devletini kimse tutamaz. O zamanda ne olur ABD’nin, Avrupa’nın karşısına Türkiye çıkar. Nerede ezilen bir millet, nerede mağdur olan birisi var onların yanında yer alır”

Haber: Mustafa Kılınç

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner63