'Bunların sinek vızıltısı kadar tesiri yok'

'Bunların sinek vızıltısı kadar tesiri yok'

Hayırsever Melek İpek, "Bu yazılanlar, çizilenler, anlatılanlar var ya, bunlar bize yapışmadı, yapışmayacak da. Sivrisineğin vızıltısı kadar da benim üzerimde tesiri yok." dedi.


Koza İpek Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Akın İpek'in annesi hayırsever Melek İpek, baskın yapılan ve aramaların devame ettiği Koza Holding binasını ziyaret etti. Gazetecilere açıklama yapan İpek, "Bu yazılanlar, çizilenler, anlatılanlar var ya, bunlar bize yapışmadı, yapışmayacak da. Sivrisineğin vızıltısı kadar da benim üzerimde tesiri yok." dedi.


Melek İpek'in açıklaması şöyle:


"Çocuklar Akın Bey, İngiletere'ye kaçmadı, kaçmaz, kaçmayacak da. Çünkü kaçmasını gerektirecek hiçbir şeyi yok. Akın Bey'in yedi kat yerin altına inseler gök yüzüne çıksalar bir hatasını bulamazlar. Bulamayacaklar da Allah'ın izniyle. Bu gelip geçici bir dönem. Bunun hakkında şu an çok sey söylenebilir, ama söylemiyorum. Rabbim bizi sabreden kullarından etsin. Bunu yaptıranlar da benim düşmanım değil. İşin en acısı o. İki kardeş kavga ediyor gibi geliyor bana ve ben üzgünüm. Benim oğlum asla ve asla hiçbir hata yapmamıştır, Allah'ın izniyle de yapmayacaktır. Bizim bugüne kadar aile olarak yaptığımız tek şey ekmeğimizi paylaştık, karıncayı incitmedik, hiç ayrım yapmadan tüm insanlara yardımcı olduk. Bundan sonra da hayatımızın sonuna kadar böyle devam edeceğiz. Hiçkimse bizi yolumuzdan çeviremeyecek. Bunları esefle kınıyorum, ayıplıyorum. 


Bir de şunu söylemek istiyorum. Bu yazılanlar, çizilenler, anlatılanlar var ya, bunlar bize yapışmadı, yapışmayacak da. Sivrisineğin vızıltısı kadar da benim üzerimde tesiri yok. Hepinizin gözlerinden öpüyorum, Allah'a emanet olun."


 


Kanal46
BUGÜN

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2015, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63