Büyükşehir ile Onikişubat arasında saat gerilimi!

Büyükşehir ile Onikişubat arasında saat gerilimi!

Kahramanmaraş’ın Onikişubat metropol ilçe Belediyesinin Tavşantepe-Akdo kavşağına diktiği saati Büyükşehir’in “kaldırın” talimatı vermesi ve ardından kaldırılması gündemde yankılanıyor.


Kahramanmaraş’ın imaj yüzü olarak bilinen Onikişubat’ta ilçe Belediyesi çevrede görsel güzellikler oluşturabilmek için kavşaklara ve refüjlere saatler yerleştirerek Büyükşehir Belediyesi’nin işini bir anlamda kolaylaştırıyor.


Her ne hikmetse Kuzey çevre yolu üzerindeki Tavşantepe-Akdo kavşağına, estetik yönden iyi not verilen bir saati Onikişubat Belediyesi yerleştirdi. Büyükşehir Belediyesi ise bu saatin kaldırılması için Onikişubat’a talimat vermelerinin ardından saatin yerinden kaldırılması gündemi salladı.


Vatandaş "Saatime Dokunma" Dedi!


Büyükşehir Belediyesi tarafından kaldırılması istenen saatler hakkında vatandaşlar, olayı kınadıklarını ifade ederek, "Büyükşehir Belediyesi'nin başka bir işi kalmadı mı? saatimize dokunma" diye tepki gösterdiler.


Sen niye düşünemedin, kıskandın mı?


Vatandaşlar; "Başka şehirlerde belediyeler şehri güzelleştirmek adına çalışmalar yaparken, bizim Büyükşehir belediyesi sözümüz ona Onikişubat Belediyesi’nin taktırdığı saatleri söktürerek kendince bu yollar benden sorulur demeye getirdi. Gelin bakın gözlerinizle görün, 'Saat gitti, zopcuk kaldı' zopcuğu niye sökmediler? Bari o zopcuğu da söksünler iş tamamlansın. Sen niye düşünemedin, kıskandın mı?" dediler.


 


 

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2015, 06:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63