Diyanet İşleri Başkanı Belediye'yi ziyaret etti..

Diyanet İşleri Başkanı Belediye'yi ziyaret etti..

Bir dizi incelemelerde bulunmak üzere 14-15 Mayıs tarihlerinde Kahramanmaraş’a gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu ve beraberindeki heyet AK Partili Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ı makamında ziyaret etti.

Kahramanmaraş İl Müftüsü Bekir Gülce ile birlikte Belediye’ye gelen Diyanet İşleri Başkanı Bardakoğlu, Başkan Poyraz ve Belediye başkan yardımcıları tarafından kapıda karşılandı.

Diyanet İşleri Başkanı Bardakoğlu’na, Kahramanmaraş Belediyesi’nin Sosyal alanda gerçekleştirdiği hizmetler hakkında bir sunum gerçekleştirerek yürütülen belediyecilik hizmetleri hakkında bilgi veren Başkan Poyraz; “Sayın Başkanımızı ilimizde görmek ve ağırlamaktan dolayı son derece mutlu olduk” dedi. Bardakoğlu ise Kahramanmaraş’ın son yıllarda gerçekleştirilen projelerle oldukça modern bir kent görünümü kazanmış olduğunu belirterek Belediye Başkanı Mustafa Poyraz ve emeği geçenleri kutladı.

Ziyaretin sonunda Başkan Poyraz, Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu’na sim-sırma işlemeli tablo ve kentin tanıtımı amacıyla hazırlanmış kitap, broşür ve CD'den oluşan hediye paketi takdim etti. Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu ise Diyanetin hazırlamış olduğu kitaplardan oluşan seti Başkan Poyraz’a hediye ederek ziyaretin anısına şeref defterini de imzaladı. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2010, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66