Elbistan Belediye Başkanı "yan mı" çizdi?

Elbistan Belediye Başkanı

Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük, ilçedeki "Bir Olalım İl Olalım Platformu"nun muhalefet partilerine hizmet ettiğini söyledi.


Kahramanmaraş'ın Büyükşehir olup,Elbistan ilçesinin de il olma hayallerinin suya düşmesinden sonra Başkan Küçük öncülüğünde kurulan Platform,yine Başkan Küçük'ün yaptığı açıklamadan sonra fiilen fesh edilmiş oldu.Başkan'ın beraberinde hareketlendirdiği insanları ortada bıraktığı ortalıkta dolaşıpdursun beraberinde  halk arasında bir çok dedikoduyu da berbarinde getirdi.Bunlardan bir kaç tanesi şöyle,"Başkan vekili ile uğraşmaya kalktı.Onu zor duruma düşürmeye çalıştı ama sonunda kendi elinde patladı"yorumları şimdi kulaktan kulağa yayılıyor.Bu dedikodular eşliğinde Başkan Küçük'ün yaptığı açıklamayı sizlere sunuyoruz.


 


Küçük, AK Parti İlçe Başkanı Yunus Kaan Kısaca ve avukat Ali İhsan Karadut ile yaptığı açıklamada, platformun il olma amacına hizmet etmediğini belirtti.


Elbistan'da "il platformu" adı altında faaliyet gösteren bir grubun bulunduğunu anımsatan Küçük, şunları kaydetti:


"AK Partili belediye başkanı olarak şunu söylemek istiyorum. Bu platformun amacı 'üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek'tir. İl olma platformu muhalefet partilerine hizmet ediyor. Eğer hükümet programında il olma programı olursa, ilk önce Elbistanımız il olur. Bu konuda da AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Sayın Mahir Ünal ile birlikte hükümetimiz ve bizler faaliyet gösteririz. Bu durumu da yaklaşan genel seçimlerde hükümetimizi, milletvekilimizi, partimizi yıpratma amacına yönelik bir faaliyet olarak değerlendiriyoruz."


 

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2014, 07:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner63

banner67