Erkek arkadaşıyla babasına yakalanan genç kız dehşet saçtı!

Alınan bilgilere göre, Denizli’de daha 16 yaşında olan kız, erkek arkadaşıyla görüşmesine karşı çıktığı için kendisini dövdüğünü iddia ettiği babasını hastane bahçesinde sırtından bıçak darbeleriyle yaraladı. Yaralanan adamın durumun iyi olduğu öğrenilirken, genç kız ise polis ekipleri tarafınca gözaltına alındı.

Erkek arkadaşıyla babasına yakalanan genç kız dehşet saçtı!

Olay, geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Merkezefendi ilçesine bağlı Saraylar Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, A.H.A. (45), kızı K.A.’yı (16) bir kafeteryada görüşmesini istemediği öne sürülen erkek arkadaşı ile otururken gördü. Ardından baba kız arasında tartışma çıktı, tartışma bir süre sonra kavgaya dönüştü.

K.A., kavgada babasının kendisini dövdüğü gerekçesiyle darp raporu alıp, şikayetçi olmak üzere Denizli Devlet Hastanesi'ne gitti. Baba A.H.A., kızına engel olmak için hastaneye gidip, şikayetçi olmamasını istedi. İkili arasında hastane bahçesindeki kantinin önünde çıkan arbedede K.A., babası Baba A.H.A.’yı sırtından bıçakla yaraladı.

Hastane bahçesinde birbirine giren baba-kızı çevredekiler ayırdı. Olayda yaralanan A.H.A., tedavi edilmek üzere acil servise götürüldü. A..A.'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

K.A. polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63