FLAŞ: Vakit Gazetesi'nden şok iddia!

FLAŞ: Vakit Gazetesi'nden şok iddia!

Vakit Gazetesinden şok iddia!.....İstanbul'da yapılan PKK operasyonunda ele geçirildiği iddia edilen bir fotoğrafta üst düzey komutanın oğlunun bir PKK'lı aynı karede olduğu ileri sürüldü.

Gazetenin polis ve savcılığa dayandırdığı haberinde öyle bir fotoğraf karesi yayınladı ki gündeme bomba gibi düştü ve kafaları karıştırdı. İddiaya göre polis tarafından PKK'lı olduğu gerekçesiyle gözaltına alınan Burhan kod adlı Hasan Lala'nın evinde yapılan aramada Türkiye'yi sarsacak bir fotoğrafa ulaşıldı.

Lala'nın birlikte fotoğraf çekildiği kişi ise karargahta üst düzey bir komutanın oğlu M.B. ! İşte inanılması güç ancak orjinali poliste olduğu iddia edilen o fotoğrafın ilginç öyküsü;

Polis ve savcılık tutanaklarına dayandırılan iddiaya göre terörle mücadele ekipleri, İstanbul'da geçtiğimiz yılın Nisan ayında yapılan PKK örgütüne yönelik bir operasyon gerçekleştirdi.

Polis terörist Burhan kod adlı Hasah Lala'nın evine yaptığı baskında, örgütün İstanbul faaliyetlerine ilişkin çok önemli bilgilere ulaştı. Lala ile birlikte ele geçirilen iki kişi terör örgütüne üye olmak suçundan çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilirken, şahısların ev aramalarında ruhsatsız silahların yanı sıra çok sayıda örgütsel doküman da ele geçirildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2010, 08:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63