Hal kavşağı kaldığı yerden devam...

Kısa bir süre önce ödenek yetersizliği nedeniyle yapılamayan Hal Kavşağında tekrar çalışmalar başladı. AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Hal kavşağımız yapılıyor inşaat devam ediyor. Arsan köprülü kavşağımız, Sanayi Köprülü kavşağımız, Havalimanı köprülü kavşağımız yatırım programında. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin” dedi.

Hal kavşağı kaldığı yerden devam...

Yapımının durması büyük bir tepkiye neden olan Hal kavşağında tekrar çalışmalarına tekrar başlandı. Kahramanmaraş siyasetinin üstünde durduğu kavşak yapımını tekrar başlarınken 3 köprülü kavşağın daha yatırım programına alındığının müjdesini AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç verdi. Kılıç kendi sosyal medya hesabından, Kahramanmaraş’ta yapılacak 3 köprülü  kavşağın daha müjdesini verdi.
PEŞ PEŞE MÜJDE
Yeni Havalimanı terminal binasının yapımı ile Dış Hatlar ağına kavuşan Kahramanmaraş’a yeni müjdeler peş peşe geliyor. yapımına ödenek yetersizliği nedeniyle ara verilen ve tekrar eski haline getirilecek olan Hal kavşağında köprülü kavşak çalışması tekrar başladı. Bunan yanı sıra yatırım programına 3 köprülü kavşağın daha alındığı duyuruldu. 
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç’ın duyruduğu yenilikler ve yapılan hizmetler ise şöyle: “Hal köprülü kavşağımızda çalışmalar yeniden 
Madalyalı Köprülü kavşağımız yapıldı.
Ağcalı Köprülü Kavşağımız yapıldı.
Ağabeyli Köprülü Kavşağımız yapıldı.
Üniversite Köprülü kavşağımız yapıldı.
Karamanlı Köprülü kavşağımız yapıldı.
Ulu Cami tünel kavşağımız yapıldı.
Abdulhamithan Köprülü kavşağımız yapıldı.
Hal kavşağımız yapılıyor inşaat devam ediyor.
Arsan köprülü kavşağımız 
Sanayi Köprülü kavşağımız 
Havalimanı köprülü kavşağımız yatırım programında
Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin”
Haber: Mustafa Kılınç

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63