Huzursuzluk verenlere Kahramanmaraş polisi huzur vermedi!

Türkiye Geneli Huzur Operasyonu kapsamında Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü il merkezi ve ilçelerde huzur operasyonu yaptı.

Huzursuzluk verenlere Kahramanmaraş polisi huzur vermedi!

Vatandaşların yoğun olarak bulunduğu cadde ve bulvarlar ile, Şehir Neydanı, Kale Civarı ve Eteklerinde,  alışveriş merkezlerinde, eğlence yerleri, kahvehane, kafe, park ve bahçeler ile Atatürk ve Demokrasi Meydanları ve çevresinde umuma açık yer uygulamasında  yapıldı.

Park Polisleri ve Yunus Ekipleri cadde sokakları ve kale civarındaki araçlık bölgeyi taradı. Agac altlarında ve tenha yerlerde gizenmesi muhtemel kesici ve delici alet araştırıldı. 
 Yapılan uygulamada  değişik suçlardan aranan 38 şahıs yakalandı.

 Kahramanmaraş il geneli polis sorumluluk bölgesinde yapılan huzur operasyonunda;  Kahramanmaraş  İl Genelinde 104 polis ekibi ve 672 personelin katılımıyla huzur operasyonu yapıldı. Huzur uygulamasında 4.274 şahıs sorgulanırken,
644 araç kontrol edildi. 13 araca  değişik ihlallerden 2.229 TL ceza tatbik edildi.

267 UMUMA AÇIK YER KONTROL EDİLDİ

Hırsızlık, Yaralama, Alkollü Araç Kullanmak, Özel Hayatın Gizliliğini İhlal gibu değişik suçlardan aranan 38 şahıs yakalandı.

6 şahsın üzerinden kesici ve delici alet ele geçirildi. 8 kişiye de kabahatler kanunu kapsamında idari para cezası uygulandı.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2019, 19:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63