İl Milli Eğitim Müdürlüğünde yeni atamalar

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde yeni atamalar

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğünde yeni şube müdürlerinin görevine başlamasından sonra yeni müdür yardımcıları atandı.Daha önce görevlendirme ile şube müdürü olarak görev yapan Zekeriya Kahveci ve Ertan Göl, ayrıca Doğukent TOKİ Duran Karabugaş Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Yılmaz ve Pazarcık eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıddık Şirikçi, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan yeni Milli Eğitim Müdür Yardımcıları olurken, Ahmet Sarıtürk Milli Eğitim Müdür yardımcısı olarak eski yerini korudu.

Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan İbrahim Özdemir bu görevden alınarak yerine Türkoğlu- Kılılı Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Halil İbrahim Çolakkadı atandı. Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak Enver Gökşen atandı.
Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2014, 19:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan karabucak
hasan karabucak - 7 yıl Önce

ibrahim özdemiri görevden alanlardan Allah razı olsun. Sırf bu gibi kaprisli adamları görevden aldığı için AKP ye o y veririm şerefsizim. Bu adam bütün dağları kendi yarattım sanıyordu inşallah öğretmen olarak bizim okula verirlerde beraber çalışırız Allah o kadar büyük ki. Hiç bir şey kimseye kadir ve baki değildir sevgili ibrahim bey. Burdan inşallah diğerleride bir ders çıkartır. Çocukları yıl boyunca çalıştırırsın izin yazısı gönderirsin bu adam imzalamazdı. Herşeye karşı çıkar çizer yok şurası olmamış yok burası olmamış yok milli eğitim müdürlüğüne kızmış imzalamamış. Be adam sen biliyormusun bu çocukları bir yıl boyunca çalıştırana kadar bizim anamızdan emdiğimiz süt burnumuzdan geldi sen bilmezmisin biz bu çocukları internet kafelerden alıp çalıştırdık senede bir kere olan turnuvalara, sosyal etkinliklere senin gibi kaprisli, istediği göreve getirilmeyen bir insanın kaprisleri yüzüne götüremeyince, sırf senin vermediğin izin yüzüne sporu, sosyal etkinlikleri vb. şeyleri bırakıp akşam sabah internet kafelerde, kahvelerde oyun salonlarında vakit geçiren çocuklar olduğunu biliyormusun. Senin için bu önemli olmayabilir ama bizim için bir çocuğun kurtarılıp hayata kazandırılması çok önemli ibrahim bey. İnşallah seni ve senin zihniyetindeki birini bir daha böyle pozisyonlara getirmezler. Bu gibi çocukların vebalini zor ödersin ibrahim özdemir. İnanan biri olduğuna inanıyorum ve biliyorum o çocuklar eğer harcanırsa yakana yapışacaktır mahşerde İbrahim bey. Yöneticilik öyle kolay değil İnşallah senden sonra gelenler ders çıkartır senin bu durumundan.

Sevilay Gölgeli Kök
Sevilay Gölgeli Kök - 4 gün Önce

İbrahim Özdemir öğretmen lisesinin müdürüydü.Ben de ilk mezunlarından biriyim. Çok değerli bir insandı babamız gibiydi bize çok değer verdi bizi 17 kişiyi çok kez evinde misafir etti.Allah ondan razı olsun.

SIRADAKİ HABER

banner66