Küçük'ten Ahmet Hakan'a ölüm tehdidi!

Küçük'ten Ahmet Hakan'a ölüm tehdidi!

Star'da yazılar yazan Cem Küçük, bugünkü köşesinde Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakanölümle tehdit etti.


Cem Küçük, bugünkü köşe yazısında; "Şizofreni hastaları gibi hala kendini Hürriyet'in Türkiye'yi yönettiği günlerde zannediyorsun. İstersek seni sinek gibi ezeriz. Bugüne kadar merhamet ettik de hala hayatta kalabiliyorsun" ifadelerini kullandı.


CANLI YAYINDA SUÇ DUYURUSU


Hürriyet Gazetesi Yazarı Ahmet Hakan, dün akşam CNN Türk'teki programında “DoğAn Grubu'nun yayınlarından dolayı askerlerimİZ şehit ediliyor” sözlerini söyleyen Cem Küçük'le ilgili suç duyusunda bulundu.
Cem Küçük'ün Hürriyet çalışanlarını hedef gösterdiğini söyleyen Ahmet Hakan başlarına bir şey gelmesi durumunda Cem Küçük'ün bundan sorumlu olacağını söyledi. Hakan, "Ben bu şahısla ilgili olarak savcılara suç duyurusunda bulunuyorum. Bizi hedef göstermektedir. Hürriyet'in muhabirinden yöneticisine, çaycısından yazarına herhangi bir emekçisinin başına bir şey gelirse sorumlusu bu şahıstır. Bu şahıs azmettiricisidir. Cinayete azmettiren bir adam gibidir. Çünkü bizi askerlerin şehit edilmesinin sorumlusu olarak gösteriyor" sözlerine yer verdi


BUGÜN DE ÖLÜM TEHDİDİ


Cem Küçük, bugünkü yazısında Ahmet Hakan'a tehditlerini sürdürdü. Küçük, 'Şizofrenik ve PKK'lı bir hırsız portresi: Ahmet Hakan' başlıklı tehditlerle dolu yazısında ''7 Haziran seçimleri öncesi PKK'nın baş propagandisti Ahmet Hakan'dı. Bunu bilmeyen yok. Türk milleti Coşkun'un tüm ihanetlerini kaydetti ve elbette bedelini ağır ödetecek'' dedi.


''İSTESEK SENİ SİNEK GİBİ EZERİZ''


Cem Küçük yazısının bir bölümünde Ahmet Hakan'ı şöyle tehdit etti: ''Şizofreni hastaları gibi hala kendini Hürriyet'in Türkiye'yi yönettiği günlerde zannediyorsun. İstersek seni sinek gibi ezeriz. Bugüne kadar merhamet ettik de hala hayatta kalabiliyorsun.''


 

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2015, 09:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63