MHP'Lİ YILDIZ'A 50.YIL'A ÖZEL HEDİYE...

Milliyetçi Hareket Partisi’nin kuruluşunun 50. Yıl dönümü etkinlikleri kapsamında MYK ve MDK üyelerine 50’inci yıla özel bastırılan para pul ve plaket verildi. Plaketi alan MHP MDK Üyesi Sermet Yıldız; hediyeleri tarifsiz bir onurla taşıyacağını belirterek liderine teşekkür etti.DEVLET

MHP'Lİ YILDIZ'A 50.YIL'A ÖZEL HEDİYE...

Yerel seçimler öncesi Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli başkanlığında Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Merkez Disiplin Kurulu (MDK) ve il başkanları ortak toplantıda bir araya geldi. MHP Genel Merkezinde gerçekleşen toplantıda konuşan Bahçeli yerel seçimlerin önemine dikkat çekerek “Yeni bir rejim bunalımı, yeni bir toplumsal ve siyasal buhranın yeşermemesi için 31 Mart’tan Cumhur İttifakı zaferle çıkmalıdır, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin bekayla ne ilgisi var diyenlerin niyetleri bozuk” dedi.

MYK ve MDK üyeleri ile il başkanlarının hazır bulunduğu toplantıda, MHP’nin kuruluşunun 50. Yıl dönümüne özel bastırılan para, pul ve plaket takdim edildi. Toplantıda hazır bulunarak hediyesini bizzat MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin elinden alan MHP MDK Üyesi Sermet Yıldız; “Sayın Genel başkanımızın Partimizin 50.yılı münasebetiyle tarifsiz bir onurla taşıyacağımız hediyeleri.Rabbim zat-ı alilerini başımızdan Gölgesini Necip türk milletinin üzerinden eksik etmesin inşallah nice yıllara .” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63