Miting gibi seçim bürosu açılışı Türkoğlu'nda yapıldı!

Belediye hizmetlerinde yaptığı ayrıcalığı seçim çalışmalarındaki kalabalıkla da gösteren Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, şuana kadar Ak Partinin seçim bürosu açılışlarında en yoğun kalabalık toplamayı başardı. Okumuş’un seçim gezilerinin hepsi birer miting havasında geçiyor.

Miting gibi seçim bürosu açılışı Türkoğlu'nda yapıldı!

Türkoğlu’nun 5 yılda çehresini değiştiren Cumhurittifakı Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş, bugün saat 14.00’da açtığı seçim bürosu açılışına binlerce hemşerisini getirdi. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir’in de katıldığı açılış mitinge dönüşürken, toplanan kalabalıkta da dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın katılmasına rağmen açılan seçim bürolarında bu kadar kalabalık göze çarpmazken, Başkan Okumuş bir kez daha kendini ispatladı, binlerce hemşerisini tören alanında hazır tuttu.

Seçim çalışmalarını ara ara basın mensuplarının davet ettiği ve anlık olarak ta sosyal medya hesabından yayınlayan Okumuş’un tüm programlarındaki kalabalığın miting havasında olduğu görüldü.

Dulkadiroğlu ilçesinin ardından en çok Cumhurittifakının oy almasının beklendiği Türkoğlu’nda Ak Partinin rekora gitmesi bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63