Oyaladıkları yaşlı kadının kolundaki bileziğini çaldılar

Oyaladıkları yaşlı kadının kolundaki bileziğini çaldılar

Kahramanmaraş'ta kimlikleri belirsiz 2'si kadın 4 kişi, umreden geldiklerini söyleyip salavat getirme bahanesiyle elinden tutarak oyaladıkları 86 yaşındaki Saadet Kekeç'in kolundaki bilezikleri çalıp kaçtı.


 


 Olay, Osmangazi Mahallesi'nde meydana geldi. Kimliği belirsiz bir kişi, 4 çocuk annesi Saadet Kekeç'i iddiaya göre dişçiden dönerken durdurup umreden geldiğini söylediği ninesinin kendisini otomobilde beklediğini söyledi. Kimliği belirsiz kişinin gösterdiği otomobilde oturan yaşlı kadın, "Ben Emine'nin kızıyım, Umre'den geldim, yarın müsaitsen sana hediyeler getireyim" diyerek oyalamaya çalıştığı Kekeç'in elinden tutarak salavat getirdiği sırada kolundaki bilezikleri çaldı.


Elinde eldiven olduğu için bileziğinin çıkarıldığını bir süre sonra fark eden Saadet Kekeç, polise başvurdu. Kekeç'in ifadesini alarak şüphelilerin eşkallerini belirlemeye çalışan polisler, olayla ilgili çalışma başlattı.
Saadet Kekeç, kadının elini tutup bırakmadığını ve salavat getirerek oyalarken bileziğini çaldığını belirterek, "Ben kendisini tanımayınca 'Hele gel bir salavatlaşalım' dedi. Ondan sonra ne olduğunu anlamadım, kolumdan çıkarmışlar. Polislere haber verdik, inşallah bulunurlar" dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2016, 10:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner63