Pazarcık'ın anahtarı verilmişti...

Milletvekilliği döneminde özellikle Pazarcık’a yaptığı tarihi hizmetler nedeniyle CHP’li Merhum Belediye Başkanı Memiş Özdal tarafından ilçenin anahtarı verilen Ak Parti eski Milletvekili Mehmet Yılmazcan Pazarcık’ta sahaya inerek hem partisine hem de kardeşine oy istemeye başladı.

Pazarcık'ın anahtarı verilmişti...

Pazarcık’ın cumhuriyet tarihinden bu yana yapılan hizmetleri kendi döneminde ikiye katlayan, Türkiye’nin ilk duble yol çalışmasını Pazarcık-Narlı arasında başlatan, ilçesine okullar, yollar ve kamu binaları yaptıran Yılmazcan geçen hafta ilçesine gelerek tekrar sahaya indi.

Pazarcık’ın sevilen simalarından olan ve elinde ilçenin anahtarı bulunan 22. Dönem Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Yılmazcan, 31 Mart yerel seçimlerinde Ak Partiden Pazarcık Belediye Başkan Adayı olan kardeşi İbrahim Yılmazcan’a destek için köy köy, mahalle mahalle dolaşmaya başladı.

Her gittiği bölgede ilgi ile karşılanan eski vekil Yılmazcan, Yılmazcan ailesi olarak kendilerini hem ilçelerini hem de ülkelerine adadıklarını dile getirerek kardeşi İbrahim Yılmazcan’ın da ilçenin kaderini değiştirecek hizmetlere imza atacağını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 12:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim ODABAŞIOĞLU
İbrahim ODABAŞIOĞLU - 2 yıl Önce

İnşAllah ibrahim yılmazcan la Pazarcık ilçemiz içmesuyu ve cevreyoluna ulaşır.

Abdülkadir petekinşallah
Abdülkadir petekinşallah - 2 yıl Önce

Allaha şükürler olsun emanet emin ellerde olacak Ailenin Yamamı halka hizmetin Hakka hizmet oldiğunu şiar edenlerden dir insanların en hayırlısı insanlara faydası olan düstıründe büyüyüp ahlak ve edebi Allahın rızasında olduğunu ilke edinmiş olup hiçbir zaman dostlarını yolda bırakmazlar Allah yollarını açık etsin zor işleri kolaya dönsün Allah yar ve yardımcı ları oldun ANAHTAR EMİN ELLERDE

Nurettin  Kesen
Nurettin Kesen - 2 yıl Önce

Çok iyi tanıdıgım Degerli insan sayın İbrahim Yılmazcanı a Başarılar dilerm . Allahım yolunu açık etsin .

SIRADAKİ HABER

banner63